2016 02 14

Venus Williams laimėjo pirmą kartą Taivane rengiamą moterų teniso turnyrą

Taivane pasibaigusio WTA serijos debiutinio „Taiwan Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo 35-erių metų favorite laikyta amerikietė Venus Williams, sekmadienį finale 6:4, 6:2 nugalėjusi antrąją raketę 24-erių metų japonę Misaki Doi.
Venus Williams prieš Johanną Konta
Venus Williams prieš Johanną Konta / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau 49-as JAV tenisininkės, kuri planetos klasifikacijoje užima dvyliktąją vietą, laimėtas WTA serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu V. Williams, kuri šiame turnyre nepralaimėjo nė vieno seto, atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų bei 111 164 JAV dolerių čekis.
Misaki Doi (WTA–61), kuri vienintelį WTA serijos turnyrą laimėjo pernai Liuksemburge, tenkinosi 180 WTA reitingo taškų ir 55 324 dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo favoritėmis laikytos korto šeimininkės Chan Hao-Ching ir Yung-Jan Chan, finale 6:4, 6:3 įveikusios japones Eri Hozumi bei Miyu Kato.

WTA serijos „Taiwan Open“ moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė 426 750 dolerių.