2016 08 16

Venus Williams neatmeta galimybės rungtyniauti ir 2020-ųjų olimpiadoje

Daugelis galvojo, kad 36-erių Venus Williams Rio de Žaneire atsisveikins su olimpiniu tenisu, tačiau septynis kartus „Didžiojo kirčio“ turnyrų čempionė to daryti neketina. Amerikietė svarsto galimybę už ketverių metų rungtyniauti Tokijuje, tačiau dar galutinai nenusprendė, ar nori tiek ilgai treniruotis bei ruoštis šioms varžyboms.
Venus Williams ir Rajeevas Ramas
Venus Williams ir Rajeevas Ramas / USA TODAY Network/Sipa USA
Temos: 1 Venus Williams

V.Williams Rio de Žaneire laimėjo sidabro medalį mišrių dvejetų turnyre, kuriame rungtyniavo poroje su Rajeevu Ramu. Vienetuose ir dvejetuose amerikietė pralaimėjo jau pirmame etape.

„Jeigu norėčiau, tai tikrai galėčiau dalyvauti Tokijaus olimpiadoje po ketverių metų, – užtikrintai svarstė amerikietė. – Tačiau turiu nuspręsti, ar noriu ir toliau taip sunkiai dirbti, kad galėčiau sudalyvauti šiame turnyre. Norint ten pasirodyti gerai, reikia labai daug valios treniruotėse, todėl nežinau ar man jos užteks dar vienam bandymui. Ateitis parodys“

S.Williams sesuo V.Williams šiuo metu pasaulio reitinge užima šeštąją vietą, o pastaruoju metu yra puikioje sportinėje formoje.

Šį sezoną amerikietė iškovojo vieną titulą, o Vimbldone nukeliavo net iki pusfinalio. Iš viso 2016-aisiais ji vienetų varžybose iškovojo 21 pergalę ir patyrė 11 nesėkmių.

V.Williams savo kolekcijoje turi jau 5 olimpinius medalius: keturis aukso ir vieną sidabro, kurį iškovojo Brazilijoje.