2017 07 13

Venus Williams sudaužė britų svajones ir pateko į Vimbldono finalą

Britų viltys ir svajos po 40-ies metu pertraukos finale matyti savo šalies atstovę atidėtos kitam laikui. Geriausiai Didžiosios Britanijos tenisininkei Johannai Kontai nepavyko prasibrauti į Vimbldono finalą. Pusfinalyje ji pralaimėjo neįtikėtiną sportinę formą demonstruojančiai Venus Williams.
Venus Williams
Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

Jau 37-erių metų sulaukusi amerikietė pusfinalyje pergalę šventė 6:4, 6:2. V.Williams tapo vyriausia „Didžiojo kirčio“ turnyro finalo dalyve per paskutinius 23-ejus metus, kai tame pačiame turnyro finale kovojo kita veterane Martina Navratilova.

V.Williams devintą kartą karjeroje žais Vimbldono finale ir sieks jau šešto čempionės titulo.

„Esu žaidusi daugelyje finalų. Bus nuostabu sužaisti dar viename, – po pergalės laiminga kalbėjo V.Williams. – Publika buvo labai miela. Žinau, kad jie myli Johanną.“

V.Williams pergalę iškovojo po valandą ir 13-a minučių trukusios kovos. Amerikietė finale kovos su Garbine Muguruza. Ispanijos tenisininkė nepaliko jokių vilčių šio turnyro sensacija tapusiai 87-ai pasaulio raketei Magdalenai Rybarikovai.

G.Muguruza šventė pergalę 6:1, 6:1. Mačas truko vos 65-ias minutes.

Penktadienį Vimbldone bus žaidžiami vyrų varžybų pusfinalio mačai. Moterų finalas vyks šeštadienį.