2015 01 10

Venus Williams tapo viena vyriausių teniso čempionių

34-erių metų amerikietė Venus Williams Naujojoje Zelandijoje vykusiame WTA serijos turnyro finale rezultatu 2:6, 6:3, 6:3 nugalėjo Carolinę Wozniacki. Tai buvo šešta abiejų tenisininkių akistata karjeroje ir šešta V.Williams pergalė.
Venus Williams
Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

„Mes kartu su Cariline‘a treniravomės Floridoje ir aš mačiau kaip sunkiai ji dirbo, – po finalo kalbėjo V.Williams. – Ji pusantros valandos darė fizinius pratimus dar prieš prasidedant treniruotei. Esu tikra, kad jos laukia geros dvi savaitės „Australian Open“ turnyre.

C.Wozniacki pirmą setą laimėjo po 30 minučių trukusios kovos ir vos tik prasidėjo antrasis setas Danijos tenisininkė dar kartą laimėjo oponentės padavimų seriją. Kai jau atrodė, kad C.Wozniacki 23-asis karjeros trofėjus visai arti, V.Williams atsitiesė ir perėmė iniciatyvą. Mačas truko 110 minučių.

V.Williams iškovojo 46-ą karjeroje trofėjų ir tapo viena vyriausių teniso čempionių. Už amerikietę vyresnės yra tik trys tenisininkės, kurioms pavyko laimėti WTA serijos turnyrus. Vyresnės buvo Billie Jean King, Kimiko Date-Krumm ir Martina Navaratilova.