2015 02 09

Veteranas iš Dominikos pasiekė išskirtinį ATP rekordą

34-erių metų Victoras Estrella Burgosas tapo vyriausiu profesionaliu žaidėju, kuris pirmą kartą karjeroje laimėjo ATP turnyrą. 52-ą vietą pasaulio reitinge užimantis žaidėjas Ekvadore vykusiame turnyro finale 6:2, 6:7(5), 7:6(5) nugalėjo pirmą pagal skirstymą ispaną Feleciono Lopezą.
Victoras Estrella Burgosas
Victoras Estrella Burgosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

V.Estrella Burgosas buvo paskelbtas geriausiu Dominikos Respublikos metų sportininku ir jis tapo pirmuoju šios šalies atstovu, kuris laimėjo ATP serijos turnyrą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Victoras Estrella Burgosas

„Kitas tapo man ypatingu miestu, – po pergalės kalbėjo V.Estrella Burgosas. – Jis toks buvo ir anksčiau, nes čia laimėjau „Challenger“ serijos turnyrus. Šiandien buvo labai sunki diena. Trečiame sete pirmavau, tačiau nesusitvarkiau su nervais. Ačiū Dievui vėliau atsipalaidavau ir laimėjau mačą.“

Iki šio turnyro V.Estrella Burgosas pasauliniame reitinge buvo 73-ias. Jis tapo antru žaidėju šiais metais, kuris būdamas už Top 50 ribos laimėjo ATP turnyrą. Pirmuoju tapo 63-ią vietą pasauliniame reitinge užėmęs Jiri Vesely.

V.Estrella Burgosas Ekvadore vykusiose varžybose pasiekė ir dvejetų varžybų finalą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams