2017 02 12

Victoras Estrella – per žingsnį nuo trečiojo „Ecuador Open“ titulo

Pastarųjų dviejų „Ecuador Open“ turnyrų čempionas Victoras Estrella trečius metus paeiliui pateko į pirmenybių finalą, kuriame susitks su Paolo Lorenziu. Dominikos Respublikos atstovas pusfinalyje nugalėjo Thomazą Belluccį.
Victoras Estrella Burgosas
Victoras Estrella Burgosas / „Scanpix“ nuotr.

156 vietą ATP reitinge užimantis V.Estrella Ekvadore iškovojo jau 14 savo pergalę iš eilės, o T.Belluccį nugalėjo 7:6 (7:4), 7:6 (7:3). Tarpusavio dvikovose jis savo varžovą įveikė trečią kartą iš tiek pat galimų.

Įdomu tai, kad V.Estrella „Ecuador Open“ pirmenybėse T.Belluccį nugalėjo ir 2015 metų pusfinalyje bei 2016-ųjų finale.

V.Estrellos varžovu taps trečiasis pagal skirstymą P.Lorenzis. Pastarasis ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą, o pusfinalyje 6:1, 6:4 įveikė antrąją turnyro raketę Alberto Ramosą.

P.Lorenzis pateko į savo trečiąjį finalą karjeroje (1-1), o paskutinį kartą dėl titulo kovėsi praėjusiais metais Kitzbuhelyje. Tuomet tenisininkas triumfavo mače su Nikolozu Basilašviliu.

Į „Ecuador Open“ finalą patekę tenisininkai užsitikrino 150 ATP reitingo taškų bei 45 tūkst. JAV dolerių.