TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus teniso akademijos auklėtinė nepateko į tarptautinio turnyro Norvegijoje pusfinalį

Teniso raketės
riga-open.lv nuotr. / Teniso raketės
0

Norvegijoje tęsiasi Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) „Rica ITF Junior“ teniso turnyras, kuriame merginų vienetų varžybose startavo 64 dalyvės iš 12 Europos valstybių, tarp jų ir trys Lietuvos atstovės.

Geriausiai iš lietuvių vienetų varžybose sekėsi penkiolikmetei Vilniaus teniso akademijos auklėtinei Paulinai Bakaitei (ITF-852). Septintąjį reitingą turėjusi vilnietė iškovojo dvi pergales ir suklupo tik ketvirtfinalyje, ketvirtadienį 4:6, 6:4, 3:6 nusileidusi favorite laikomai bendraamžei iš Norvegijos Astrid Wanjai Brunei Olsen (ITF-407).

Pirmajame rate P.Bakaitė 6:0, 6:3 nugalėjo bendraamžę norvegę Victorią Halvorsen, o aštuntfinalyje 6:0, 6:2 nepaliko vilčių kitai vienmetei Norvegijos atstovei Minai Adelin Pedersen.

Taip pat iš karto į pagrindinį turnyrą patekusi kita sostinės teniso akademijos auklėtinė penkiolikmetė Gerda Zykutė (ITF-1530) pirmajame rate 6:4, 3:6, 6:2 įveikė metais vyresnę norvegę Emilie Hansen, tačiau aštuntfinalyje trijuose setuose – 6:4, 0:6, 3:6 – nusileido antrajai pagal skirstymą keturiolikmetei Latvijos tenisininkei Denisai Marcinkevicai (ITF-439).

Nepasisekė trylikametei Šiaulių teniso mokyklos auklėtinei Ivetai Daujotaitei, kuri pirmajame kvalifikacinių varžybų rate 6:1, 1:6, 1:6 nusileido penkiolikmetei danei Sofijai Munch.

Prieš savaitę vykusiose tokio pat rango varžybose P.Bakaitės ir G.Zykutės pora dvejetų turnyre žaidė finale.

Tarptautinis turnyras „Rica ITF Junior“ baigsis šeštadienį.