2013 07 02

Vokietė bei lenkė tapo pirmąja Vimbldono teniso turnyro Londone moterų vienetų varžybų pusfinalio pora

Anglijos sostinėje tęsiasi trečiasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų.
Agnieszka Radwanska
Agnieszka Radwanska / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąja moterų vienetų varžybų pusfinalio pora tapo ketvirtoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska bei 23-ioji pagal reitingą vokietė Sabine Lisicki.

Antradienį ketvirtfinalyje praėjusių metų šio turnyro finalininkė Agnieszka Radwanska trijuose setuose – 7:6 (7:5), 4:6, 6:2 – nugalėjo šeštąją pagal skirstymą Kinijos tenisininkę Li Na, o Sabine Lisicki, kuri aštuntfinalyje iš tolesnės kovos eliminavo favoritę bei čempionės titulą gynusią amerikietę Sereną Williams, 6:3, 6:3 įveikė Estijos atstovę Kaią Kanepi.

Moterų vienetų varžybų nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks 2000 WTA klasifikacijos taškų bei 1,6 mln. svarų čekis.