2013 05 09

Vokietė ir serbė – tarptautinio teniso turnyro Madride vienetų varžybų ketvirtfinalyje

Ispanijoje tęsiasi tarptautinis WTA bei ATP Masters serijos „Mutua Madrid Open“ moterų ir vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,4 mln. eurų.
Ana Ivanovič
Ana Ivanovič / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Angelique Kerber

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje šeštoji raketė vokietė Angelique Kerber 3:6, 6:4, 7:5 nugalėjo rusę Svetlaną Kuznecovą, o šešioliktoji pagal reitingą serbė Ana Ivanovič 5:7, 6:2, 7:6 (7:5) įveikė britę Laurą Robson.

Moterų šešioliktfinalio etape sėkmė lydėjo dvi ruses, estę, amerikietę bei slovakę:

Jekaterina Makarova (Rusija) – 3-Viktorija Azarenka (Baltarusija) 1:6, 6:2, 6:3;
13-Marija Kirilenko (Rusija) – Kristina Mladenovič (Prancūzija) 6:7 (5:7), 6:1, 6:4;
Kaia Kanepi (Estija) – Carla Suarez Navarro (Ispanija) 6:3, 6:1;
Varvara Lepchenko (JAV) – Julia Goerges (Vokietija) – amerikietei pergalė įskaityta be kovos;
Daniela Hantuchova (Slovakija) – 8-Petra Kvitova (Čekija) 2:6, 6:2, 6:3.

Vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo:

15-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) – Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 6:3;
5-Rafael Nadal (Ispanija) – Benoit Paire (Prancūzija) 6:3, 6:4;
6-Tomaš Berdych (Čekija) – Jerzy Janowicz (Lenkija) 6:7 (3:7), 6:3, 6:2;
14-Kei Nishikori (Japonija) – Viktor Troicki (Serbija) 7:5, 6:2;
13-Tommy Haas (Vokietija) – Tommy Robredo (Ispanija) 6:3, 7:5;
7-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) – Robin Haase (Olandija) 7:6 (7:5), 7:6 (7:1);
Kevin Anderson (PAR) – Juan Monaco (Argentina) 7:6 (7:5), 3:6, 6:4;
4-David Ferrer (Ispanija) – Denis Istomin (Uzbekistanas) 7:5, 6:2;
Michail Južnyj (Rusija) – 11-Nicolas Almagro (Ispanija) 7:6 (7:4), 4:6, 6:2.

Be pagrindinio prizo, moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 1000 WTA klasifikacijos taškų bei 643 tūkst. eurų čekis. Vyrų vienetų varžybų nugalėtojui – 638,5 tūkst. eurų piniginis prizas bei 1000 įskaitinių ATP reitingo taškų.