-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 01 28

Vyrų dvejetų čempionais tapo Mate Pavičius ir Oliveris Marachas

Mate Pavičius ir Oliveris Marachas pratęsė savo įspūdingą žaidimą 2018-ais metais poroje ir tapo „Australian Open“ vyrų dvejetų varžybų čempionais.
Mate Pavičius ir Oliveris Marachas / „Scanpix“ nuotr.

Septintas pagal skirstymą Kroatijos ir Austrijos tenisininkų duetas finale 6:4, 6:4 nugalėjo 11-ą pagal skirstymą Kolumbijos atstovų komandą – Sebastianą Cabalą ir Robertą Farahą.

Tai buvo ketvirtas „Didžiojo kirčio“ turnyras M.Pavičiaus ir O.Maracho duetui. Iki šiol geriausias jų pasirodymas buvo praėjusiais metais Vimbldone. Tuomet buvo pasiektas finalas.

Į Australiją kroato ir austro duetas atvyko puikios formos. Abu jie laimėjo dvejetų turnyrus Dohoje ir Oklande.

„Tai neįtikėtina serija. Sunkiai galiu kalbėti, – po pergalės kalbėjo M.Pavičius. – Mėgavausi kiekviena akimirka drauge. Tikiuosi, kad turėsime progą grįžti čia drauge ir ginti mūsų iškovotą titulą.“

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?