2014 08 19

„Winston-Salem Open“ turnyro aštuntfinalyje Guillermo Garcia-Lopezas ir Jarkko Nieminenas

Šiaurės Karolinos valstijoje (JAV) tęsiasi ATP serijos „Winston-Salem Open“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 598 260 JAV dolerių.
Jarkko Nieminenas
Jarkko Nieminenas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmaisiais vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviais tapo penktoji raketė ispanas Guillermo Garcia-Lopezas ir penkioliktas pagal reitingą suomis Jarkko Nieminenas.

Pirmasis šešioliktfinalio mače 6:7 (5:7), 6:2, 6:2 privertė pasiduoti vokietį Dustiną Browną, o antrasis 7:5, 6:4 nugalėjo kitą Vokietijos tenisininką Benjaminą Beckerį.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pirmadienį pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo:

Blaž Rola (Slovėnija) – Wayne Odesnik (JAV) 7:6 (7:4), 6:3;
Sam Querrey (JAV) – Pere Riba (Ispanija) 7:6 (7:5), 6:4;
Frank Dancevič (Kanada) – Thomaz Bellucci (Brazilija) 7:5, 3:6, 6:2;
Aleksandr Nedovyesov (Kazachstanas) – Marcos Giron (JAV) 6:4, 6:4;
Adrian Mannarino (Prancūzija) – Damir Džumhur (Bosnija ir Hercegovina) 6:2, 6:2;
Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) – Robby Ginepri (JAV) 6:3, 7:5;
Jerzy Janowicz (Lenkija) – Carlos Berlocq (Argentina) 6:1, 6:4;
Federico Delbonis (Argentina) – Martin Kližan (Slovakija) 7:6 (7:5), 6:4;
Igor Sijsling (Olandija) – Andrej Golubev (Kazachstanas) 7:6 (7:5), 6:3;
David Goffin (Belgija) – Jurgen Melzer (Austrija) 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 80 280 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.