2010 10 28

Wozniacki gali netekti pirmosios reitingo vietos

Dohoje (Kataras) tęsiasi paskutinysis šių metų Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato turnyras. Į dvi grupes suskirstytos aštuonios stipriausios planetos tenisininkės trečiadienį sužaidė antruosius mačus. Netikėtą pralaimėjimą patyrė pirmoji pasaulio raketė danė Caroline Wozniacki. Ji 4:6, 3:6 nusileido septintąją vietą pasaulio reitinge užimančiai 26 metų australei Samantha Stosur. Po šio danės pralaimėjimo pirmąja pasaulio rakete šansų tapti turi rusė Vera Zvonariova.
C.Wozniacki nebegali būti rami dėl pirmosios reitingo vietos
C.Wozniacki nebegali būti rami dėl pirmosios reitingo vietos / „Scanpix“ nuotr.

„Baltojoje“ grupėje antroji pasaulio raketė 26–erių metų rusė Vera Zvonariova 7:6 (7–4), 6:4 nugalėjo dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimančią 21 metų baltarusę Viktoriją Azarenką ir iškovojo antrąją pergalę. Dabar Zvonariovai reikia laimėti paskutinį susitikimą grupėje ir patekti į finalą, kad iš pirmosios reitingų sosto vietos išstumtų C.Wozniacki.

Pergale čempionatą pradėjo ketvirtoji pasaulio raketė 27–erių metų belgė Kim Clijsters. Ji „Baltojoje“ grupėje 6:2, 6:3 nugalėjo 25 metų serbę Jeleną Jankovič, kuri pasaulio reitinge yra aštunta. Serbijos tenisininkei tai buvo antroji nesėkmė.