2014 10 12

WTA serijos moterų teniso turnyro Kinijoje nugalėtoja tapo amerikiete

Sekmadienį Kinijoje pasibaigusį WTA serijos „Tianjin Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė ketvirtis milijono JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 24-erių metų amerikietė Alison Riske.
Alison Riske
Alison Riske / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštąjį reitingą turėjusi Alison Riske lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 20 minučių 6:3, 6:4 nugalėjo trečiąją pagal skirstymą 17-metę šveicarę Belindą Benčič ir laimėjo pirmąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu amerikietei atiteko 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybose triumfavo antroji pora rusė Ala Kudriavceva ir Anastasija Radionova iš Australijos, finale 6:7 (6:8), 6:2, 10:8 įveikusi rumunės Soranos cristea ir slovėnės Andra Klepac duetą.