WTA serijos teniso turnyro Anglijoje finale žais vokietė ir amerikietė

Aegon International turnryas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Aegon International turnryas
Šaltinis: BNS
0

Anglijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Aegon International“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 710 tūkst. JAV dolerių.

Penktadienį sužaisti vienetų varžybų pusfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į finalą pateko penktoji raketė vokietė Angelique Kerber bei amerikietė Madison Keys.

Po metų pertraukos vėl į finalą patekusi Angelique Kerber pusfinalyje 3:6, 7:6 (7:3), 6:3 įveikė 2009-aisiais šiame turnyre triumfavusią aštuntąją pagal reitingą Danijos atstovę Carolinę Wozniacki, o Madison Keys 6:3, 6:1 nugalėjo korto šeimininkę Heather Watson.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 120 tūkst. dolerių čekis be 470 WTA reitingo taškų.