-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2019 04 14

WTA ture – ir toliau skirtingos čempionės: Polona Hercog laimėjo varžybas Lugane

Slovėnė Polona Hercog (WTA-89) pirmą kartą po septynerių metų petraukos laimėjo WTA titulą.
Polona Hercog
Polona Hercog / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

„Samsung Open presented by Corner“ turnyre ant grunto P.Hercog sekmadienio finale 6:3, 3:6, 6:3 nugalėjo jauną Lenkijos tenisininkę Igą Swiatek (WTA-115).

Finalinis susitikimas truko 2 valandas ir 16 minučių.

Tai pirmasis slovėnės trofėjus WTA ture po septynerių metų pertraukos. Pirmuosius du karjeros titulus tenisininkė iškovojo Bastade, Švedijoje (2011 ir 2012 metais).

Kuomet P.Hercog paskutinį sykį kėlė nugalėtojos trofėjų į viršų, šiandieninei jos oponentei buvo vos 11 metų. Dabar talentinga Lenkijos atstovė yra 17-os metų amžiaus.

Kadangi 28-erių P.Hercog šiemet nebuvo laimėjusi titulo, jos pergalė Lugane pratęsė įspūdingą seriją – šiemet visus 17 WTA turnyrų laimėjo skirtingos tenisininkės.

Pratęsusi vieną seriją, slovėnė nutraukė kitą – Igos Swiatek septynių nepralaimėtų finalų profesionaliame lygmenyje. Tiesa, visi iki šiol žaisti finaliniai mačai buvo ITF turnyruose.

Nepaisant nutrauktos serijos, lenkė jau rytoj pirmą kartą debiutuos pirmajame WTA šimtuke.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Iga Swiatek

Turnyro Lugane nugalėtoja buvo apdovanota 280 WTA reitingo taškų ir 43 tūkstančiais JAV dolerių. Antroje vietoje likusi tenisininkė gavo 180 WTA reitingo taškų ir 21,400 JAV dolerių čekį.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?