2019 05 10

Žingsnis iki trečiojo titulo Madride – Simona Halep tapo pirmąja finalo dalyve

Rumunė Simona Halep (WTA-3) priartėjo prie dar vieno čempionės trofėjaus, o taip pat ir prie sugrįžimo į WTA reitingo viršūnę.
Simona Halep
Simona Halep / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Simona Halep

Trečioji pasaulio raketė pusfinalio mače 6:2, 6:7(2), 6:0 nugalėjo talentingą Šveicarijos tenisininkę Belindą Benčič (WTA-18).

Į „Mutua Madrid Open“ turnyro finalą rumunė pateko ketvirtą kartą. Du iš trijų žaistų finalų (2016 bei 2017 metais) ji laimėjo.

Jei 27-erių S.Halep pavyktų tapti stipriausia tenisininke Madride, ji aplenktų šiuo metu pirmoje WTA reitingo vietoje esančią Naomi Osaką.

Kovoje dėl pirmosios vietos aktyviai dalyvavo ir Petra Kvitova, tačiau čekė vakar pralaimėjo ketvirtfinalyje bei prarado net 785 WTA reitingo taškus (gynė titulą).

Finale rumunė žais prieš amerikietę Sloane Stephens (WTA-8) arba olandę Kiki Bertens (WTA-7).

Turnyro Madride nugalėtojai atiteks 1000 WTA reitingo taškų ir įspūdingas 1,202,520 eurų piniginis prizas.