Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 13:11

Žinia iš JAV: Lietuvos tenisininkui – kaltinimai dėl seksualinių nusikaltimų prieš vaikus

Privačiu treneriu kuris laikas Kalifornijoje (JAV) dirbantis tenisininkas iš Lietuvos Kasparas Žemaitėlis turi rimtų nemalonumų su teisėsauga. Jis įtariamas seksualinio pobūdžio nusikaltimais prieš nepilnamečius asmenis.
Kasparas Žemaitėlis
Kasparas Žemaitėlis / Stopkadras

JAV žiniasklaida praneša, kad 26-erių vyras Sakramento apygardoje sulaikytas dėl nepadorių ir gašlių veiksmų vaikų atžvilgiu.

Sulaikytajam inkriminuojama dešimt nusikalstamų epizodų.

K.Žemaitėlis šiuo metu yra laikinai įkalintas, jam nustatyta 10 mln. dolerių užstato suma, kurią sumokėjęs įtariamasis iki teismo galbūt galėtų būti paleistas į laisvę.

Teigiama, kad buvęs perspektyvus Lietuvos tenisininkas keletą pastarųjų metų dirbo treneriu Rio Del Oro sporto klube ir treniravo nepilnamečius.

Anot pranešimų, vietos teisėsauga K.Žemaitėliu nusprendė domėtis po to, kai į pareigūnus kreipėsi penkiolikmetė paauglė.

Treneris įtariamas netinkamu seksualiniu elgesiu jos atžvilgiu. Tikėtina, kad nukentėjusiųjų gali būti ir daugiau, tad JAV teisėsaugininkai viešai paragino visas aukas ar jų tėvus (globėjus) taip pat kreiptis į pareigūnus.

Iš Kauno kilęs K.Žemaitėlis trejus metus priklausė Sakramento valstijos teniso komandai.

Savo laiku K.Žemaitėlis buvo laikomas vienu perspektyviausių šalies tenisininkų. Būdamas septyniolikos, jis atstovavo Lietuvos rinktinei Daviso taurės mače su Portugalija.

VIDEO: JAV žiniasklaidos pranešimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce