Daniela Hantuchova
imgarcade.com nuotr. / Daniela Hantuchova
0

Geriausios pasaulio tenisininkės sulaukė didelio pripažinimo ne tik dėl savo gebėjimo gerai mosikuoti rakete, bet ir išskirtinės išvaizdos. Daugeliui tenisininkių tai net padeda susižerti nemažas pajamas už reklamą. „The Bleacher Seats“ pateikė 16-a karščiausių pasaulio tenisininkių sąrašą.

Eugenie Bochard yra tikra šviesių plaukų „bomba“, o taip pat ir puiki teniso žaidėja. Dar 2012-aisiais kanadietė triumfavo Vimbldono jaunių turnyre, o po metų moterų teniso asociacija pripažino ją geriausia nauja žaidėja. Praėjusių metų „Australian Open“ turnyre ji tapo tik antrąja kanadiete, kuriai Melburne pavyko prasibrauti į ketvirtfinalį.

nytimes.com nuotr./Eugenie Bochard

Danijos tenisininkė Caroline Wozniacki 67 savaites buvo pirmoji pasaulio raketė. Du sezonus ji baigė būdama geriausia pasaulio tenisininkė. Šiuo metu moterų teniso reitinge C.Wozniacki yra 8 pozicijoje. Kai tenisininkė nesigrumia kortuose, ja dažnai galima pamatyti prieš objektyvą, kaip modelį.

thebleacherseats.com nuotr./Caroline Wozniacki

Šveicarija yra populiari dėl trijų dalykų – laikrodžių, skanaus šokolado ir Martinos Hingis. Ši žavinga sportininkė per savo karjerą iškovojo 5 „Didžiojo kirčio” turnyrų trofėjus, dar 9 laimėjo dvejetų varžybose. Buvusi pirma pasaulio raketė 2011-aisiais buvo išrinkta tarp 30-ties teniso legendų moterų.

thebleacherseats.com nuotr./Martina Hingis

Serbė Ana Ivanovič ne tik gerai žaidžia, bet ir puikiai atrodo. Buvusi pirma pasaulio raketė šiuo metu moterų reitinge užima penktą vietą. Prieš kelerius metus nuostabiai žaidusi Serbijos tenisininkė, panašu, atgauna senąją formą ir yra pasiruošusi mesti iššūkį tiek Serenai Williams, tiek Marijai Šarapovai.

thebleacherseats.com nuotr./Ana Ivanovič

Sania Mirza iš Indijos atrodo kaip Bolivudo žvaigždė. Ji neabejotinai yra geriausia ir gražiausia Indijos tenisininkė. Be to, ji vienintelė Indijos tenisininkė, kuri per karjerą uždirbo daugiau nei milijoną dolerių. Jokia kita šios šalies tenisininkė negali pasigirti buvusi tokiose reitingų aukštumose kaip S.Mirza. Vienetų reitinge ji buvo pakilusi iki 27 vietos, o dvejetų – iki 5 vietos.

thebleacherseats.com nuotr./Sania Mirza

Dominika Cibulkova yra gražuolė iš Slovakijos. Labai greita ir agresyviai žaidžianti tenisininkė. Slovakė triumfavo keturiuose turnyruose, o praėjusiais metais grūmėsi „Australian Open“ finale.  Pernai kovą D.Cibulkova pateko tarp dešimties geriausių tenisininkių, tiesa, šiuo metu moterų reitinge ji yra 18-ta.

thebleacherseats.com nuotr./Dominika Cibulkova

Įspūdingos išvaizdos Marija Kirilenko nepalieka abejingų. Rusijos tenisininkė tris kartus žaidė „Didžiojo kirčio“ turnyrų ketvirtfinaliuose. Rusų gražuolė taip pat iškovojo bronzos medalį 2012-ųjų Londono olimpiadoje. M.Kirilenko žino net tie, kurie tenisu nesidomi.

thebleacherseats.com nuotr./Marija Kirilenko

Geriausia Bulgarijos tenisininkė Tsvetana Pironkova labiausiai žinoma dėl to, kad tris kartus įveikė Venus Williams „Didžiojo kirčio“ turnyruose. 41-a pasaulio raketė yra triumfavusi viename WTA turnyre ir šešiuose ITF turnyruose. Derėtų pabrėžti, kad laimėdama turnyrus bulgarė atrodė stulbinančiai.

thebleacherseats.com nuotr./Tsvetana Pironkova

Ana Kurnikova – karjerą baigusi viena seksualiausių visų laikų tenisininkių. Rusė vėliau tapo modeliu. Ji laimėjo du ITF serijos turnyrus ir pasaulio reitinge buvo pakilusi į aštuntą vietą. A.Kurnikovos nuotraukos papuošė daugybės populiariausių žurnalų viršelius.

thebleacherseats.com nuotr./Ana Kurnikova

Laura Robson kartą jau buvo paskelbta gražiausia Didžiosios Britanijos sportininke. Šiuo metu ji pasaulio reitinge užima 24-ą vietą. Būdama vos 14-os metų ji laimėjo Vimbldono jaunių iki 18-os metų turnyrą. Ji laimėjo vieną ITF serijos turnyrą ir kartu su Andy Murray džiaugėsi sidabro medaliu mišrių porų varžybose Londono olimpinėse žaidynėse. Šiuo metu L.Robson sveiksta po rankos traumos.

thebleacherseats.com nuotr./Laura Robson

Mandy Minella – Liuksemburgo profesionali teniso žaidėja. Ji du kartus laimėjo WTA dvejetų varžybas. ITF serijos turnyrų čempione tapo 13-a kartų (5-is vienetuose ir 8-is dvejetuose). Pasaulio reitinge ji užima 66-ą vietą. Dvejetų reitinge – 47-a.

thebleacherseats.com nuotr./Mandy Minella

Marija Šarapova yra viena garsiausių pasaulio sportininkių. M.Šarapova pasaulio reitinge užima antrą vietą ir per karjerą laimėjo 29-is WTA turnyrų čempionės titulus. Taip pat keturis „Didžiojo kirčio“ turnyrus. Ji taip pat papuošė daugelio populiariausių pasaulio žurnalų viršelius.

thebleacherseats.com nuotr./Marija Šarapova

Venus Williams – vyresnioji Serenos Willliams sesuo. Venus gali pasigirti ne tik dailiomis kūno linijomis, bet ir įspūdinga trofėjų kolekcija. Ji net 22-u kartus tapo „Didžiojo kirčio“ turnyrų čempione vienetų ir dvejetų varžybose. Ji laimėjo 11 iš 25-ių žaistų mačų prieš seserį.

thebleacherseats.com nuotr./Venus Williams

Geriausia pasaulio tenisininkė Serena Williams per karjerą laimėjusi net 34-is „Didžiojo kirčio“ vienetų ir dvejetų turnyrus. Daugelis esamų ir buvusių tenisininkių Sereną vadina visų laikų geriausių žaidėja. Serena taip pat išsiskiria ir savo spalvinga apranga ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

thebleacherseats.com nuotr./Serena Williams

Camila Giorgi – profesionali Italijos tenisininkė. ITF serijos turnyruose ji laimėjo penkis titulus. Praėjusiais metais buvo pakilusi iki 34-os vietos pasaulio reitinge. C.Giorgi yra nugalėjusi buvusias pirmas pasaulio raketes – Mariją Šarapovą, Viktoriją Azarenką ir Caroline Wozniacki.

Daniela Hantuchova. Slovakijos tenisininkė, kuri 2002-aisiais metais iškovojo pirmą karjeroje čempionės titulą. Ji Indian Velso turnyro finale sensacingai nugalėjo Martiną Hingis ir tapo žemiausią reitingą turėjusią tenisininke šio turnyro istorijoje, kuri tapo čempione. Iš viso ji iškovojo šešis WTA titulus. Daniela yra viena sėkmingiausių visų laikų Slovakijos tenisininkių. Ji pasiekė daugiau nei 500 pergalių ir pagal šį skaičių tarp visų laikų geriausių profesionalių užima 37-ą vietą.