15min be reklamos
2016 08 09, 15:57

Kitoks olimpinis teniso turnyras: „nevaldomi kinai“, muštynės ir korte apkirptas Th.Belluccis

Prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes daugelis manė, jog šis olimpinis teniso turnyras nė iš tolo neprilygs praėjusiam. Tačiau nors ir nėra daugelio pajėgiausių pasaulio tenisininkų, intrigų šiemet Brazilijoje tikrai netrūksta. Tarkim, trečiąją olimpinio teniso turnyro dieną būta ir muštynių, ir „nevaldomų kinų“, o kortų šeimininkas Thomazas Belluccis savo įvaizdį pakeitė tiesiog dvikovos metu.
Kinijos sirgaliai olimpiniame teniso turnyre
Kinijos sirgaliai olimpiniame teniso turnyre / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Viskas prasidėjo įpusėjus turnyro dienai. Pirmiausia visų dėmesys nukrypo į Juano Martino del Potro ir protugalo Joao Sousa’os dvikovą, kurią tik po atkaklios kovos 6:3, 1:6, 6:3 laimėjo Argentinos tenisininkas.

Tačiau mače tenisininkai nebuvo vieninteliai, į kuriuos su dideliu susidomėjimu akis smeigė žiūrovai. Vos prasidėjus pirmam setui tarp tribūnoje buvusių vyriškių įsiplieskė konfliktas, tad šie į darbą paleido kumščius.

J.M. del Potro ir J.Sousa’os dvikova baigėsi – nesklandumai tęsėsi. Rusijos tenisininkė Darija Kasatkina antrojo etapo dvikovoje nebuvo patenkinta kinų sirgaliais, kurie aktyviai palaikė savo tautietę Zheng Saisai.

„Viso mačo metu man labai nepatiko, kaip jie elgėsi. Man padarius menkiausią klaidą, jie pradėdavo staugti ir rėkauti, kaip pašėlę mojuoti vėliavėlėmis. Taškų metu jie irgi staugė. Vos susitvardžiau. Jie buvo tiesiog nevaldomi.“

Vis dėlto tie „nevaldomi kinai“ iš korto pėdino nuleistomis galvomis ir užrištomis burnomis, nes 27-oji pasaulio raketė D.Kasatkina dvikovą laimėjo gana lengvai – 6:1, 6:4.

Trečia Rio olimpinio teniso turnyro diena baigėsi linksmesniu akcentu. Vietos aistruolių numylėtinis ir geriausias Brazilijos tenisininkas Thomazas Belluccis dvejetų dvikovoje pradėjo nervinti dėl į akis lendančių plaukų sruogų. Tačiau jo partneris Andre Sa rado išeitį – iš kuprinės išsitraukė žirkles ir apkirpo savo draugą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce