Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 1d. 15:01

Lietuvos teniso mėgėjų vasaros čempionatą vainikavo įspūdingi finalai

"Vasaros vienetų ir dvejetų“ teniso turnyro finalai
nuotr. / "Vasaros vienetų ir dvejetų“ teniso turnyro finalai

Finišavo net 250 teniso mėgėjų visoje Lietuvoje suvienijęs „Vasaros vienetų ir dvejetų“ turnyras, kurį organizavo teniso klubas „Kauno setas“. Dalyviai finalinių varžybų metu išsidalijo ne tik vertingiausius prizus, bet ir sukūrė ypatingą atmosferą „Megatenis“ kortuose.

2014 metų turnyre varžėsi teniso mėgėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Jonavos, Druskininkų ir kitų miestų. Vasaros turnyro visų grupių ir lygų čempionams atiteko 900 litų vertės dovanų kuponai, po 3 valandas žaidimo „Megatennis“ aikštynuose ir kitų rėmėjų prizai. 

Moterų dvejetų finale triumfavo Eglė Visockaitė ir Monika Sabaliauskaitė. Vilnietės užtikrintai 6:3, 6:0 nugalėjo kaunietes Dalią Jarušaitienę ir Rasą Kisielienę. 
 
nuotr./"Vasaros vienetų ir dvejetų“ teniso turnyro finalai
Mišrioje grupėje geriausiai pasirodė ir finale triumfavo Dalios Sadeckienės ir Gedimino Valiukėno duetas. Druskininkiečiai 6:3, 6:2 nugalėjo Dalios Jarušaitienės ir Aido Jarušaičio komandą iš Kauno. 

Vyrų dvejetų aukščiausioje lygoje niekas neprilygo Robertui Blagušauskui ir Mindaugui Simanaičiui. Marijampolės atstovai finale rezultatu 6:2, 6:1 nugalėjo vilniečių Dariaus Kairio ir Rolando Jaručio porą. Antroje lygoje triumfavo Laurynas Zaveckas ir Gytis Makarevičius. 

„Vasaros vienetų ir dvejetų“ turnyro čempionais skirtingose kategorijose taip pat tapo Ričardas Poška (vienetai 1 lyga), Gerardas Dausa (vienetai 2 lyga) Giedrius Elzbergas (vienetai 3 lyga), Audrius Razmas (vienetai 4 lyga).  

Varžybų dalyviams prizus įsteigė ir šventinę nuotaiką kūrė Kepyklėlė „MonAmi“ (monamikepyklele.lt), visuomenės harmonizavimo parkas (harmonypark.lt), Neodenta.lt, FEN.lt maisto papildai sportui ir sveikatai, „RMI muzikos servisas“ (rmi.lt), aukščiausiai esantis vidaus patalpų kartodromas Lietuvoje (kartlandas.lt), UAB „Viskas tenisui“ (tenisui.lt), „Kedrų namai kopose“ (latava.lt), šaudykla Kaune (apsauga-asociacija.lt). Odontologijos klinika (neodenta.lt) Vilniaus alus (UAB „VYBLA“).

Šiose varžybose dalyvauti galėjo visi mėgstantys tenisą. Kiekvienas dalyvis gavo dovanas. 

Vos tik pasibaigus vasaros turnyrui, „Kauno setas“ visus teniso mėgėjus kviečia į „Lietuvos vienetų ir dvejetų žiemos turnyrą“. Registracija vyksta adresu www.kaunosetas.lt nuo spalio penktos dienos. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie Deuce