2015 03 30

Lietuvos teniso mėgėjų vienetų ir dvejetų turnyre dalyvavo per 300 žaidėjų

Kaune, „Megatenis“ kortuose įvyko, teniso klubo „Kauno setas“ organizuojami Lietuvos teniso mėgėjų žiemos vienetų ir dvejetų teniso turnyro finalai. Skirtingose pajėgumo grupėse varžėsi 54 finalistai.
Lietuvos teniso mėgėjų žiemos vienetų ir dvejetų teniso turnyro finalai
Lietuvos teniso mėgėjų žiemos vienetų ir dvejetų teniso turnyro finalai / organizatorių nuotr.

Lietuvos teniso mėgėjų vienetų ir dvejetų turnyre dalyvavo per 300 įvairiausio lygio teniso mėgėjų iš visos šalies. Dalyviai varžėsi vienetų bei dvejetų grupėse (moterų, mišriose MIX vyrų).

Atkaklios pirmojo etapo kovos prasidėjo 2014 lapkričio 8 d. ir tęsėsi iki 2015 kovo 21 d. Į finalines varžybas pateko 54 visų grupių dalyviai iš skirtingų Lietuvos miestų. Kovo 28 dieną jau nuo ryto šurmuliavo finalistai.

Vienetų finalo rezultatai:

Pirma lyga, kurioje dalyvių žaidimo patirtis yra penkeri metai, pirmą vietą užėmė Andrius Nikelis (Vilnius) užtikrintai įveikęs visus varžovus 13-3 13-4, antrą vietą užėmė Paulius Latakas (Vilnius), trečiąją Giedrius Kovzonas (Prienai), ketvirtąją Gytis Makarevičius (Kaunas).

Antra lyga, dėl pirmos vietos kova vyko taškas į tašką, pirmas Žilvinas Lelėnas (Kaunas) varžovą įveikęs 6-5, antrąją vietą užėmė Vytas Vaičekauskas (Jonava), trečią Andrius Petkevičius (Klaipėda), ketvirtą Arvydas Zvikas (Jonava).

Trečia lyga, kurioje žaidimo patirtis iki 2 metų, pirmą vietą užtikrintai nugalėjęs savo varžovą 7–3 užėmė Martynas Pečkaitis (Kaunas), antrą vietą užėmė Mindaugas Žilionis (Kaunas), trečią Jonas Bazevičius (Klaipėda), ketvirtą Laurynas Vaškys (Vilnius).

Moterų dvejetų finalo rezultatai

Antra lyga kurioje dalyvių žaidimo patirtis 2–5 metai, pirmą vietą užtikrintai abi savo priešininkių poras įveikusios 8/3, 11/3 užėmė Gabijos Ginelevičiūtės ir Audros Ginelevičiūtės tandemas (Kaunas), antrąja vietą užėmė Brigitos Cipkutės Jonaitienės ir Eglės Visockaitės pora (Vilnius), trečią Rūtos Kilijauskaitės-Cikanavices ir Lauros Ragulskytės Pavliuk pora (Vilnius), ketvirtą Oksanos Konovalovos ir Oksanos Spric pora (Klaipėda).

Vyrų dvejetų finalo rezultatai

Pirma lyga, kurioje dalyvių žaidimo patirtis yra penkeri metai ir daugiau, pirmą vietą užėmė Irmanto Melniko ir Adrijaus Melniko pora (Kaunas) finalinėse varžybose užtikrintai 11/5 įveikė savo varžovus, antrąją vietą užėmė Algimanto Treikausko ir Artūro Treikausko (Kaunas) tandemas, trečiąją Dariaus Kairio ir Rolando Jaručio pora (Vilnius), ketvirtą Jevgenij Tekutjev ir Martyno Eimonto pora (Vilnius).

Antra lyga, pirmą vietą finale, kuris vyko taškas į tašką iki paskutinės minutės,  užėmė Giedriaus Makūno ir Nerijaus Lebiodos tandemas (Vilnius), antrąją vietą užėmė Mindaugo Šimkaus ir Vykinto Urniežiaus pora (Kaunas), trečią Algirdo Tarasevičiaus ir Vido Šilkaičio pora (Kaunas), ketvirtą Dariaus Balčiaus ir Giedriaus Ališausko pora (Kaunas).

Mišrių dvejetų finalo rezultatai

Antra lyga, vietą užėmė, užtikrintai laimėję finalą 11/6, Ievos Aleksos ir Andriaus Apulskio tandemas (Vilnius), antrą Erikos Peldžienės ir Eriko Basakirskio pora (Kaunas), trečią Raimondo Maročkos ir Aistės Juškevičienės pora (Kaunas), ketvirtą Vilijos Nausėdaidės ir Benito Joniko pora (Vilnius).
Finalo nugalėtojams buvo įteiktos taurės. Ačiū tariam visiems turnyro dalyviams ir klubo draugams, kurie įsteigė prizus: verocoffeehouse.lt; kaunosimfoninis.lt; dramosteatras.lt; girstutis.lt; neodenta.lt; kartlandas.lt; nautilusclub.lt; fen.lt; rmi.lt; megatenis.lt; apsauga-asociacija.lt; prosport.lt; tavopica.lt; zalgiris.lt; saboniocentras.lt; harmonypark.lt; UAB „Vybla“, marykay.lt; svline.lt; monamikepyklele.lt; cinamon.lt; cinamonkinas.lt; tarpgeliu.lt. jdsport.e-parduotuve.lt;

Teniso mėgėjus iš visos Lietuvos kviečiame registruotis į “Vasaros teniso mėgėjų vienetų ir dvejetų turnyrą 2015”. Kuris prasidės 2015 balandžio mėn. 28 d, ir tęsis iki rugsėjo mėn. 13d.

Dalyvio mokestis 20 EUR , papildoma grupė 10 EUR.