2011 12 19

Savaitgalį Šiauliuose prizus išsidalijo geriausi Lietuvos teniso senjorai

Savaitgalį Šiaulių teniso mokykloje vykusiame senjorų teniso turnyre „Top 8 Seniors 2011” sėkmė lydėjo tenisininkus iš Vilniaus. Turnyre jėgas išmėgino po aštuonis geriausius skirtingų amžiaus grupių Lietuvos tenisininkus, o vilniečiai šventė pergales net keturiuose turnyruose iš penkių.
Teniso kamuoliukai
Teniso kamuoliukai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jauniausioje - 35-39 metų - amžiaus grupės nugalėtoju tapo vilnietis Darijus Jasas, finale 2:6 6:2 10:7 įveikęs Mindaugą Lekstutį iš Klaipėdos. Trečioji vieta atiteko klaipėdiečiui Dariui Griciui, kuris 6:3 6:3 nugalėjo Kauno tenisininką Artūrą Paužą.

Vytautas Matuliauskas iš Prienų 40-44 metų amžiaus grupėje už nugaros paliko tris vilniečius. Finale V. Matuliauskas 5:7 6:3 10:8 įveikė Tadą Tarasevičių. Trečiąją vietą iškovojo Darius Mačiulaitis, 6:3 6:2 privertęs pasiduoti Pavelą Paškevičių.

45-49 metų amžiaus grupės čempionu tapo vilnietis Andrius Morkūnas, kuris po atkaklios kovos finale 6:3 2:6 15:13 nugalėjęs Raimundą Gricių iš Klaipėdos. Kovoje dėl trečios vietos pergalę šventė šiaulietis Arvydas Tverijonas, 7:6(5) 6:3 įveikęs Rimantą Kupstį iš Telšių.

Geriausiu tenisininku tarp 50-54 metų amžiaus sportininkų tapo Edvinas Žukas iš Vilniaus. Finale jis 6:3 6:0 įveikė šiaulietį Saulių Andriušaitį. Bronzą iškovojo telšiškis Edvardas Laurinavičius, 7:6(3) 6:2 nugalėjęs Rimantą Žemaitį iš Tauragės.

Vyriausioje - 55+ - amžiaus grupėje triumfavo Petras Vozbutas iš Vilniaus, 4:6 6:2 10:4 šventęs pergalę prieš Kęstutį Sinską iš Gargždų. Dėl trečios vietos susirungė vilnietis Marijonas Neverbickas ir Algirdas Gailius, kuris savo pranašumą įrodė 6:1 6:2.