Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 1d. 19:34

SEB arenoje praūžė aistringas moterų teniso turnyras

SEB arenoje vyko moterų teniso turnyras
Organizatorių foto / SEB arenoje vyko moterų teniso turnyras

SEB arenoje vyko reitinginis žurnalo „IEVA“ moterų teniso turnyras, kuriame šiemet dalyvavo ir dėl geriausiųjų vardo kovojo rekordinis skaičius dalyvių, net 75 moterys ir merginos iš visos Lietuvos.

„Labai džiugu, kad šiemet, kaip niekad daug merginų, pirmąkart gyvenime išbandančių jėgas turnyre. Turnyruose tikrai verta dalyvauti dėl kelių priežasčių – pirmiausia, čia įgyta patirtis padeda tobulėti, antra, šiame turnyre visada puiki nuotaika, smagios vakaronės ir įdomūs moteriški pokalbiai. Visos merginos pažadėjo būtinai grįšti ir kitąmet.“ – džiaugėsi turnyro organizatorė Ingrida Bertašiūtė.

Šiame teniso turnyre moterys varžėsi keturiose amžiaus grupėse. „Mačai buvo sudėtingi, kovos aršios, ir tai, kas vyko teniso kortuose tikrai negalime pavadinti švelniu moterišku žaidimu. Laimei rimtų traumų išvengti pavyko.“ – pasakojo turnyro teisėja Lina Berankytė – Astrauskienė.

Daugiausia merginų sudarė 35 – 45 amžiaus grupę, joję pirmąją vietą iškovojo daugkartinė teniso turnyrų laimėtoja Tatjana Štukova. 18 – 25 amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo  Violeta Kirilovaitė, 25 – 35 amžiaus grupėje pergalę iškovojo Gabija Jurgaitytė, o šiemet mažiausiam pagal dalyvių skaičių pogrūpyje – 45 plius laimėta pirma vieta džiaugėsi Violeta Matulaitienė. Nugalėtojos prisipažino, kad aistras dėl pergalės kurstė ir puikios rėmėjų dovanos, bei deimanto formos spindintys trofėjai.

Aistringos kovos vyko ne tik teniso kortuose, bet ir vakaronės metu organizuotame protų mūšyje, kurį vedė Robertas Petrauskas. Merginos sprendė logines užduotis, spėliojo muzikines mįsles ir įnirtingai ginčijosi su teisėju del kiekvieno taško. „Tokių aistringų moterų jau seniai nebuvau sutikęs“ – juokėsi vedėjas.

Laimei ir čia nugalėjo draugystė. Nugalėtojų komanda dalyvavo profesionalioje fotosesijoje, kurios rezultatus išvysime jau gruodžio mėnesio „IEVOS“ žurnale, kitos merginos taip pat džiaugėsi dovanėlėmis, gėlėmis ir neskubėjo išsiskirstyti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Deuce