Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 vasario 3d. 13:06

Snukerio įžymybė Ronnie O'Sullivanas: „Tenisą reikia išbraukti iš olimpinių žaidynių“

Ronnie O'Sullivanas
„Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr. / Ronnie O'Sullivanas

Vienas garsiausių pasaulio snukerio žaidėjų Ronnie O'Sullivanas pareiškė, kad 2020 metais Tokijo olimpinėse žaidynėse reiktų išbraukti kelias sporto šakas – tenisą, golfą ir tą patį snukerį.

Anot charizmatiškojo R.O'Sullivano olimpinėse žaidynėse turi dalyvauti tų sporto šakų sportininkai, kuriems olimpinis aukso medalis yra aukščiau visko. 

„Man atrodo, kad tenisas ir golfas neturėtų būti olimpinių žaidynių programoje. Netgi tas pats snukeris, – kalbėjo penkis kartus pasaulio čempionu tapęs R.O'Sullivanas. – Tai aišku yra puikus dalykas ir smagu savo CV turėti tokią žymą. Bet žaidynės turi būti paliktos tiems sportininkams, kurie ketverius metus treniruojasi dėl aukso medalio.“

39-erių metų snukerio „Raketa“ pramintas žaidėjas pabrėžė, kad jo minėtų sporto šakų atstovai turi ir taip labai daug svarbių turnyrų, kuriuose kaunasi dėl aukščiausių apdovanojimų. Kitose sporto šakose tokių įvykių yra nepalyginamai mažiau. 

„Tai yra jų vienintelis didelis įvykis. Mes turime pasaulio čempionatus, Masters serijos turnyrus, – tęsė R.O'Sullivanas. – Jeigu atvirai, aš turbūt vyksiu į olimpines žaidynes, jeigu dar žaisiu 2020-aisiais metais. Bet šiaip, mieliau praleisčiau laiką stebėdamas atletų pasirengimą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Deuce