Absoliutūs čempionai: „Gambit“ nusinešė „BLAST Premier“ pavasario sezono titulą

Geriausia pasaulio CS:GO komanda tituluojama „Gambit“ iškovojo dar vieną titulą. Šįkart be pralaimėjimų žygiavusi ekipa finale rezultatu 2:0 nugalėjo „Natus Vincerie“ ir tapo „BLAST Premier Spring 2021“ čempionais.
„Gambit“
„Gambit“ / 123RF.com nuotr.

„Gambit“ dominavimas CS:GO scenoje tęsiasi. Šiemet jau sugebėję laimėti „Intel Extreme Masters Katowice 2021“ ir „Intel Extreme Masters Summer“ turnyrus, jie pratęsia savo pergalių seriją su trečiu didžiuliu titulu.

Be pralaimėjimų „BLAST Premier Spring 2021“ turnyre keliavusi „Gambit“ ekipa didesnio pasipriešinimo turnyruose paskutiniu metu susilaukia tik iš „Natus Vincerie“ komandos. Finale susitikusios CIS regiono abi geriausios komandos parodė įspūdingą žaidimą, bet „Gambit“ išėjo nepralaimėjusi nė žemėlapio rezultatu 2:0.

Finalo naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Dmitry „sh1ro“ Sokolov rodęs įspūdingą žaidimą visos serijos metu.

Nugalėtojų komanda „Gambit“ iškovojo 225 tūkst. JAV dolerių prizinį fondą ir užsitikrino vietą „BLAST Premier“ pasaulio finale, kuriame prizinis fondas sieks net milijoną JAV dolerių.