Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 17d. 12:28

Buvęs „Call of Duty“ profesionalas – apie esporto dopingą: „Dėl jo baigiau karjerą“

Adamas „KiLLa“ Slossas – apie stimuliantą „Adderall“
Adamas „KiLLa“ Slossas – apie stimuliantą „Adderall“

Buvęs „Call of Duty“ profesionalas ir pasaulio čempionas Adamas „KiLLa“ Slossas atskleidė, kad profesionalioje „CoD“ scenoje „beveik visi vartoja“ vaistą „Adderall“.

Ne paslaptis, jog esporto pasaulyje, ypač „Call of Duty“ scenoje, netikrinamas ir plačiai vartojamas „Adderall“ yra itin opi problema.

„Adderall“ yra receptinis vaistas, daugiausiai skirtas žmonėms, turintiems Dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimą (DTHS; angl. – ADHD). Nepaisant to, esporto žaidėjų jis yra vertinamas dėl savo galimybių pagerinti koncentraciją ir sustiprinti refleksus.

Apie šią problemą kalbėdamas su „Washington Post“, „KiLLa“ teigė, jog „Call of Duty“ žaidėjai šį stimuliantą vartoja eilę metų.

Anot 2013-ųjų pasaulio čempiono, tai yra atvira paslaptis.

„Niekas apie tai nekalba, nes visi jį vartoja, – teigė A.Slossas. – Ar aš esu su tuo susidūręs? Tiesą sakant, labai daug kartų ir labai dažnai. Tai yra didelė problema.“

„KiLLa“ taip pat atskleidė, jog „Aderrall“ stipriai prisidėjo prie to, kad 2019 metų pradžioje jis baigtų karjerą. Žaidėjo teigimu, jis daugiau nebuvo pajėgus konkuruoti su stimuliantą vartojančiais žaidėjais.“

„Adderall“ – ne tik „Call of Duty“ problema. Su ja susiduria ir „Overwatch“ lygos žaidėjai, CS:GO profesionalai ir net „Gears of War“ atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/