Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 2d. 10:44

COVID-19 pandemija keičia „League of Legends“ pasaulio čempionato formatą

„League of Legends“ pasaulio čempionatas
„League of Legends“ pasaulio čempionatas

„Riot Games“ antradienį pranešė, jog dėl COVID-19 pandemijos dvi Vietnamo komandos negalės atvykti į pasaulio čempionatą.

„Turėdami omenyje dabartines aplinkybes, priėmėme sunkų sprendimą pasaulio čempionatą tęsti be Vietnamo komandų. Su nekantrumu lauksime jų kitąmet, žinodami, jog Vietnamo ekipos bus dar labiau motyvuotos laimėti čempionų titulą“, – rašoma „Riot Games“ pranešime spaudai.

Dėl šių pokyčių „League of Legends“ pasaulio čempionate dalyvaus ne 24, o 22 komandos.

Nors į Šanchajų atvykti negalės, Vietnamo komandoms vis tiek atiteks turnyro prizinio fondo dalis.

Pasikeitus aplinkybėms, keisis ir pasaulio čempionato formatas. Vietoje dvylikos komandų kvalifikacijos etape dabar bus 10. Jos bus padalintos į dvi grupes po penkias. Grupėse komandos viena prieš kitą žais iki vieno laimėto raundo.

Pirmąją vietą užėmusios komandos pateks tiesiai į pasaulio čempionatą, o paskutinėje likusios ekipos savo pasirodymą baigs. Trečią ir ketvirtą vietas užėmusios komandos tarpusavyje sužais iki trijų laimėtų raundų. Pergalę išplėšusi ekipa tuomet dėl patekimo į pasaulio čempionato pagrindinį turnyrą kausis su antrą vietą grupėje užėmusia komanda.

Formato pakeitimas turėjo maloniai nustebinti trečią pagal skirstymą LCK lygos komandą.

„Tam, kad išlaikytume lyginį komandų skaičių kvalifikacijoje, vieną joje žaisti turėjusią komandą turėjome perkelti tiesiai į pagrindinį turnyrą. Po rezultatų regioninėse lygose įvertinimo nusprendėme, jog tai bus trečia pagal skirstymą LCK komanda“, – paaiškino pasaulio čempionato organizatoriai.

„League of Legends“ pasaulio čempionatas prasidės rugsėjo 25 dieną. Jo prizinis fondas dar n4ra paskelbtas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

16:30
01:11
00:56

Esports namai

URBAN˙/