„Fnatic“ nepaliko vilčių BIG „DreamHack Open November“ turnyro finale

Šįvakar pasibaigė dar vienas „DreamHack“ organizuotas „Couter Strike: Global Offensive“ turnyras – „Open November“.
„DreamHack Open“

Online platformoje žaistas turnyras viso turėjo 8 komandas iš visos Europos, o tarp jų dalyvavo ir du lietuviai – Aurimas „Bymas“ Pipiras su MOUZ bei Justinas „jL“ Lekavičius ir jo atstovaujama „MAD Lions“ ekipa. Abiejų lietuvių pasirodymai buvo skirtingi – MOUZ užėmė 5-6 vietą, o kaip jau pranešėme anksčiau – „jL“ ekipa iškovojo trečią vietą bei laimėjo 10 000 dolerių čekį ir teisę dalyvauti ESL Pro lygos 15-ojo sezono Conference divizione. Šis turnyras startuoja jau lapkričio 23-iąją.

Pakvietimo į „DH Open November“ negavę, tačiau per uždarą kvalifikaciją į jį patekę, britų organizacijos „Fnatic“ nariai pademonstravo puikią formą – viso turnyro metu nepralaimėjo nei vieno žemėlapio (9-0), o finale savo varžovus iš Vokietijos BIG nušlavė sausai – 3-0. Toks rezultatas legendiniai esporto komandai atnešė net 50 tūkstančių JAV dolerių, tuo tarpu BIG uždirbo 20-čia tūkstančių mažiau.