Į „FNCS Invitational“ finalą patekęs lietuvis „RedRush“ užsipuolė pultelių žaidėjus

Sekmadienį baigėsi antroji „Fortnite“ „FNCS Invitational“ turnyro savaitė. Po 300 žaidėjų septyniuose regionuose kovėsi dėl 80 vietų finale.
„FNCS Invitational“

Europoje antrą savaitę iš eilės triumfavo NRG organizacijai priklausantis „benjyfishy“. Per dvi dienas 371 tašką surinkęs žaidėjas laimėjo du mačus ir iš viso eliminavo 49 varžovus.

Kadangi pirmą vietą užėmė ir pirmą, ir antrą savaitę, savo sąskaitą „benjyfishy“ papildė 65 tūkst. eurų.

Antrą vietą užėmė „Wolfiez“, trečioje liko „Kiryache“. Prie šių „Fortnite“ žvaigždžių finale prisijungs ir daugiau garsių vardų, kaip antai „LeTsHe“, „TaySon“, „znappy“, MrSavage“, „Mongraal“ ir t. t.

Tarp 80-ies vietas „FNCS Invitational“ finale užsitikrinusių žaidėjų yra ir Žygimantas „RedRush“ Navickas. Tačiau net ir pelnęs vietą finale lietuvis soc. tinkluose vis tiek užsipuolė varžovus, kurie žaidžia ne su kompiuterių pelėmis, o pulteliais.

„RedRush“ ne tik pats dalinosi mintimis apie pultelių žaidėjų turimą taikymosi pagalbą, bet ir palaikė kitus pelių savininkus, aktyviai reiškusius savo pyktį.

Šį savaitgalį paaiškės likusios 20 vietų „FNCS Invitational“ finale, kurio nugalėtojui atiteks 120 tūkst. dolerių.