Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 17d. 16:48

„League of Legends“ čempiontas „Red Bull Solo Q“ sugrįžta į Lietuvą!

"Red Bull" nuotr. /
2020 metais Lietuvos „League of Legends“ žaidėjai gavo progą išbandyti savo jėgas pasauliniame turnyre „Red Bull Solo Q“. Tai oficialus šio žaidimo dvikovų, kuomet žaidžiama vienas prieš vieną, čempionatas – jame praėjusiais metais sudalyvavo net 80 000 žaidėjų iš daugiau nei dvidešimties pasaulio šalių. Šiemet čempionatas sugrįžta, o kartu su juo ir galimybė patekti tarp pasaulio geriausiųjų.

Praėjusiame čempionate susikovė daugiau nei 800 lietuvių, iš kurių 8 pateko į nacionalinį finalą. Šis pateikė ne vieną netikėtumą ir atskleidė ne vieną talentą, tačiau Lietuvos čempionu tapo varžybų favoritas Zty (prisidengęs slapyvardžiu 1Alone). Antrąją vietą užėmė DoubleG (su trumpąja savo pseudonimo versija 2xg), o trečiąją – Yashiro.

Šiemet, kaip ir pernai, Lietuvoje „Red Bull Solo Q“ vyks trimis etapais. Pirmiausia, spalio 9 ir 16 dienomis vyks atviri atrankiniai turnyrai, į kuriuos registruotis gali visi. Abejose atrankose tilps po 1024 žaidėjus, kurie pirmieji patvirtins savo dalyvavimą likus valandai iki turnyro pradžios. Keturi stipriausi kiekvienos atrankos žaidėjai pateks į finalą, kur ir paaiškės Lietuvos čempionas.

Nacionalinis finalas vyks spalio 23 dieną. Jo laimėtojas gaus kelialapį į sekantį etapą – regioninį finalą – ir piniginį prizą, pastaruosius gaus ir antros bei trečios vietos laimėtojai.

Geriausieji regioninių finalų žaidėjai pateks į pasaulinį finalą, o pasaulio „Red Bull Solo Q“ čempionas laimės kelionę į „League of Legends All-Star“ čempionatą, kur savo jėgas galės išbandyti prieš stipriausius pasaulio žaidėjus.

Daugiau informacijos: redbull.lt/soloq

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
27:06
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata