Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 16, 11:56

MOUZ NXT antrąkart paeiliui laimi jaunimo čempionatą

Ukrainos sostinėje Kijeve surengtame „WePlay“ akademijų turnyro finale antrą kartą paeiliui laimi MOUZ ekipos jaunimo komanda.
MOUZ NXT
MOUZ NXT / HLTV.org nuotr.

Praėjusios vasaros pabaigoje MOUZ laimėjo pirmąjį „WePlay“ sezoną ir dabar sugrįžo apginti titulo. Online etape dalyvavo viso 8 komandos iš kurių keturios gavo kelialapį į LAN finalus, kurie, kaip jau minėta, įvyko Kijeve.

Pirmajame ture „NiP“ organizacijos atstovai „Young Ninjas“ įveikė „BIG Clan“, na o MOUZ 2-1 susitvarkė su „Natus Vincere“, vėliau minėtieji ir nugalėtojų krepšelyje laimėjo prieš „nindzes pižamose“ ir iškart pateko į grandiozinį finalą.

Jiems iš paskos žengė „Natus Vincere“, kurie turėjo nueiti sunkesnį kelią, jog tai pasiektų. Iš pradžių, pralaimėtojų krepšelyje Ukrainos organizacijos jaunimo komanda nugalėjo BIG, o vėliau ir „Young Ninjas“.

Vis dėlto, MOUZ pademonstravo, jog šiuo metų jų ateities žvaigždės yra stipriausios ir antrąkart šiuose LAN finaluose nugalėjo vietos komandą bei užsitikrino net 45 tūkstančių JAV dolerių prizą. „Na`Vi“, kuriems nepadėjo nei iš pagrindinės komandos prisijungęs Egoras „flamie“ Vasiljevas tenkinosi taip pat gan įspūdinga suma – 20 000 dolerių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą