Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 23d. 08:51

NBA žvaigždė DeMarcusas Cousinsas sukirto rankomis su esporto organizacija NRG

DeMarcusas Cousinsas
DeMarcusas Cousinsas

Buvęs Los Andželo Lakers žaidėjas Demarcusas Cousinsas karaliavo po krepšiais visą dešimtmetį. Ir tapo vienu iš geriausių NBA lygos centrų. Jo sėkmingą karjerą sustabdė patirtos besikartojančios traumos. Tačiau dabar jis savo sėkmingus metus praleistus krepšinio aikštelėje dalinsis su NRG esporto organizacija.

Šiuo metu DeMarcusas Cousinsas gydosi traumas, kurias patyrė praeitų metų vasarą. Keturis kart visų žvaigždžių dienoje dalyvavęs krepšininkas savo laisvą laiką atiduos esportui dirbdamas kartu su NRG.

Šiame pranešime nėra numatyta ar NBA žvaigždė kurs turinį ar prisijungs prie organizacijos kaip vienas iš darbuotojų. Tikėtina, kad jis neprisijungs prie esporto profesionalų gretos. Žinant kaip organizacijos įtraukia tradicinio sporto žvaigždes, galėsime tikėtis išvysti Cousinsą įvairiuose vaizdo įrašuose ir išgirsti jo kalbas apie šią organizaciją asmeninėje socialinėje medijoje.

Tai ne pirmas kartas kai NBA žaidėjas prisijungia prie esporto organizacijos ar nukreipia dėmesį į esportą. Buvęs krepšinio žvaigždė Rickas Foxas įkūrė esporto organizaciją „Echo Fox“, Jonas Jerebko yra vienas iš „Renegades“ investuotojų, Michaelas Jordanas priklausė grupei, kuri nusipirko didžiąją dalį „Team Liquid“ komandos akcijų. Taip pat prie NRG organizacijos investuotojų galime išvysti ir Shaquille'as O'Nealas.

Patys NRG įvardino DeMarcusą kaip vieną iš „didžiausių“ pasamdytų žvaigždžių. Tikėtina, kad taip norėdami atkreipti dėmesį į įspūdingą 2 metrų ir 8 centimetrų centrą, prie kurio visi jaučiasi maži.

Daugiau informacijos apie šį susitarimą išvysime jau netrukus, kai DeMarcusas įsitrauks į NRG komandų veiklą ir prisijungs prie žaidėjų įvairiose disciplinose. Kas ten žino, gal puikią NBA statistiką pavyks parodyti ir esporto žaidimuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

13:58
00:46
01:22

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/