Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 09:47

Pirmasis Baltijoje: lietuvis „JustSphex“ pasirašė sutartį su „Facebook Gaming“

Andrius „JustSphex“ Čerepovas
Andrius „JustSphex“ Čerepovas

Žinomas lietuvis Andrius „JustSphex“ Čerepovas tapo pirmuoju transliuotoju Baltijos šalyse, pasirašiusiu sutartį su „Facebook Gaming“ platforma. Nors dėl NDA (angl. Non-Disclosure Agreement) konfidencialumo punktų „JustSphex“ kontrakto vertės atskleisti negali, „Facebook“ garsėja stambiais kontraktais.

15min žiniomis, A. Čerepovas yra pirmasis transliuotojas Baltijos šalyse, pasirašęs sutartį su „Facebook Gaming“ platforma.

„Stebiuosi, kad „Facebook“ akys atklydo į Pabaltijį. Vis dėl to visos platformos yra įsikūrusios Amerikoje (ir „YouTube“, ir „Twitch“). Bet teko girdėti apie kitų Europiečių kūrėjų „pastebėjimą“, ir kažkaip pasisekė ir man tapti vienu iš jų. Bet tikiuosi, kad nebūsiu paskutinis pakviestas transliuoti į „FB Gaming“, nes čia turime ir daug kitų populiarių transliuotojų“, – apie šį precedentų neturintį perėjimą kalbėjo „JustSphex“.

Iki šiol daugiausiai „Youtube“ platformoje kūręs „JustSphex“ dabar visą dėmesį turės skirti tik „Facebook Gaming“ platformai. Tačiau, pasak paties transliuotojo, naujas iššūkis atveria ir naujas galimybes.

„Man šis pasiūlymas reiškia didelį įvertinimą, bei paskatinimą toliau kilti aukštyn transliavimo karjeros laiptais. Nes užsisėdėjus vienos platformos aplinkoje atsiranda saugumo jausmas ir kartais tikrai pritrūksta įkvėpimo kažką daryti įdomiau, kurti naujas idėjas. Dabar šviežioje „Facebook“ aplinkoje, jausiuosi lyg vėl viską pradėčiau iš naujo, bet šįkart su užnuguriu iš senos bendruomenės bei pačios platformos.“

Nors pačio kontrakto vertė nėra žinoma, „Facebook Gaming“ platformoje transliuotojai pinigus uždirba keliais būdais.

Jų uždarbiai gali priklausyti nuo įvairių faktorių, pavyzdžiui, gyvenamosios šalies ar net metų laiko, tačiau, tarkim, Jungtinėse Amerikos Valstijose transliuotojai už 1000 peržiūrų gauna nuo 2 iki 5 dolerių. Tad jeigu tavo CPM yra 2,5 dolerio, o tavo įrašas surenka 4 tūkst. peržiūrų, gauni 10 dolerių.

Taip pat transliuotojai iš savo fanų gali sulaukti įvairių monetizuojamų dovanų – prenumeratų ir žvaigždučių. Pastarąsias įsigiję „Facebook“ naudotojai jas gali skirti savo mėgstamiausiems turinio kūrėjams. Vienos žvaigždutės vertė – 1 centas. 100 žvaigždučių yra vertos 1 dolerio, 1000 jų – 10 dolerių. Transliuotojams pinigai išmokami tada, kai jie surenka 10 tūkst. žvaigždučių, arba 100 dolerių.

Žvelgiant į Andriaus „JustSphex“ statistiką „Youtube“ platformoje, lietuvis per mėnesį turėtų uždirbti bent jau kelis tūkstančius eurų vien iš peržiūrų ir galbūt dar tiek pat iš partnerių ir žiūrovų dovanų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/