Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 21d. 14:05

Top 3 laukiamiausi PC žaidimai – 2020 rugsėjis

Top 3 laukiamiausi PC žaidimai – 2020 rugsėjis
Partnerio nuotr. / Top 3 laukiamiausi PC žaidimai – 2020 rugsėjis
Puikios naujienos visiems PC žaidėjams ieškantiems išbandyti kažką naujo! Kartu su rudens laikotarpio pradžia pagaliau prasideda ir naujas, daug žadantis kompiuterinių žaidimų sezonas. Ateinantis rugsėjo mėnesis PC žaidėjams ruošia pristatyti jau seniai paskelbtus ir ilgai lauktus žaidimus. Pasirinkimų tikrai nemažai, tačiau iš jų gausos verta išskirti tris daugiausiai dėmesio vertus pavadinimus: „Iron Harvest“, „Marvel’s Avengers“ ir „NBA 2K21“. Kiekvienas iš šių projektų atstovauja skirtingą žanrą, o labiausiai džiugina tai, jog šių žaidimų ilgai laukti nereikės – jų visų išleidimas numatomas artėjančio mėnesio pradžioje!

„Iron Harvest“

Partnerio nuotr./„Iron Harvest“
Partnerio nuotr./„Iron Harvest“

Jau rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną, PC žaidimų mėgėjai prisimins istorijos pamokas kartu su studijos „KING Art“ sukurta ir kompanijos „Deep Silver“ išleidžiamu realaus laiko strategijos žaidimu „Iron Havest“. Žinoma, šiuo atveju mes kalbame ne apie tikrus praeities įvykius, tačiau apie vadinamąją alternatyvią istoriją – „Iron Harvest“ yra naujausias šio intriguojančio mokslinės fantastikos subžanro pavyzdys. Kaip ir panašūs alternatyvios istorijos egzemplioriai, žaidimas kelia klausimą „kas jeigu?“, o dar tiksliau – „kas jeigu Pirmojo pasaulinio karo laikais būtų naudojami robotizuoti mecha tankai?“

Žaidimo veiksmas perkels į alternatyvius 1920-sius metus – laikotarpį po Didžiojo karo. „Iron Harvest“ pristatys tris konkuruojančias fikcines valstybes: Saxony imperiją, Polania respubliką ir Rusviet, kurių analogijos realybėje būtų Vokietija, Lenkija ir Rusija. Kiekviena valstybė turės atskirą vieno žaidėjo kampaniją kupiną dramatiškų siužeto vingių ir įsimintinų personažų. Ši niūri XX amžiaus pradžios interpretacija nestokoja mokslinės fantastikos elementų pvz. unikalių mecha tankų dizainų, retrofuturistinės ginkluotės ir pėstininkų dėvinčių egzoskeletus. Visa tai atsiskleis pilnu pajėgumu įtraukiančiame žaidime su milžiniškais atviro pasaulio karo laukais ir per epinius mūšius dinamiškai kintančia, sunaikinama aplinka.

Įsigyti Iron Harvest

„Marvel’s Avengers“

Partnerio nuotr./„Marvel’s Avengers“
Partnerio nuotr./„Marvel’s Avengers“

Manėte, kad „Marvel“ epopėja baigėsi su praeitų metų kino juosta „Keršytojai: Pabaiga“? Tokia nuomonė būtų teisinga tik iš dalies. Vargu ar artimiausiais metais išvysime pilną Keršytojų komandą sidabriniuose ekranuose, tačiau jų kova prieš grėsmes Žemei anaiptol nėra baigta PC platformoje. Leidėjai „Square Enix“ ir studija „Crystal Dynamics“ – kompanijos dirbusios prie naujausių „Final Fantasy“ ir „Tomb Raider“ dalių – Rugsėjo 4-ąją pristatys ambicingą superdidvyrių tematikos žaidimą „Marvel’s Avengers“, galimai pralenksiantį net ilgametį šio žanro flagmaną „Batman: Arkham Asylum“.

„Marvel’s Avengers“ – tai trečio asmens veiksmo ir nuotykių žaidimas kuriame žaidėjui pasiners į „Marvel“ filmų įkvėptą, tačiau nuo jų visiškai nepriklausomą istoriją – dėl pastarosios priežasties žaidimas ypač atviras naujokams. Siužetas suksis apie pastangas atkurti iširusią „Avengers Initiative“ komandą po to, kai pasaulį užvaldo piktadarių organizacija „Advanced Idea Mechanics“ (A.I.M.). Kampaniją sudarančios misijos vykdomos žaidėjų pasirinkta tvarka, o laikas tarp veiksmo segmentų praleidžiamas „Avengers“ skraidančiame lėktuvnešyje „Helicarrier“. Būtent čia žaidėjai galės tobulinti savo mėgstamiausių „Marvel“ veikėjų įgūdžius bei atnaujinti jų išvaizdą kosmetinėmis parinktimis.

Įsigyti Marvel‘s Avengers

„NBA 2K21“

Partnerio nuotr./„NBA 2K21“
Partnerio nuotr./„NBA 2K21“

Rugsėjo 4-ąją „Marvel’s Avengers“ išleidimui kontrastuos visiškai kitokio pobūdžio, tačiau ne ką mažiau dėmesio vertas sporto tematikos žaidimas priklausantis žymiajai „NBA 2K“ franšizei. „NBA 2K21“ jau ne už kalnų! Standartinės versijos viršelį šiais metais puošia NBA žvaigždė Damian Lillard iš „Portland Trail Blazers“, tuo tarpu „NBA 2K21 Mamba Forever Edition“ leidimas dedikuotas velionio krepšinio legendos Kobe Bryant atminimui. Žaidėjai nusitaikę į „Mamba Forever“ versiją gaus papildomą virtualios valiutos kiekį, kosmetinius elementus ir žaidėjų korteles sugrįžtantiems „MyCAREER“ ir „MyTEAM“ režimams. Su pastaruoju leidimu taip pat įtraukiama ir išskirtinė Kobe Bryant tematikos skaitmeninio turinio kolekcija.

Naujausioje serijos dalyje kūrėjai žada pristatyti dar labiau išvystytą WNBA (moterų NBA) kampaniją ir „MyCAREER“ režimą. Šįkart karjeros eiga priklausys ne tik nuo žaidėjų pasirodymo aikštelėje, bet ir nuo veiklos už jos ribų. Žaidėjai turės galimybę užmegzti naujus kontaktus naktiniuose klubuose arba už virtualią valiutą įsirengti namus – net įsigyti privačią jachtą su krepšinio aikštele treniruotėms. Sugrįžtančio „MyTEAM Unlimited“ režimo gerbėjai taip pat išvys atnaujinimų. Svajonių komandos konstravimas „NBA 2K21“ žaidime išplečiamas anksčiau nematytomis žaidėjų kolekcinėmis kortelėmis, pasižyminčiomis galimybe evoliucionuoti įgyvendinus nustatytas sąlygas.

Įsigyti NBA 2k21

Įsigyti NBA 2k21 Mamba Forever Edition

Ko dar galima tikėtis iš ateinančio sezono?

Ne paslaptis, kad vasaros laikotarpis kompiuterinių žaidimų industrijai reiškia savotišką stagnaciją, kita vertus rugsėjis žaidimų industrijoje žymi audringą startą. PC žaidėjų bendruomenė jau mėnesio pradžioje turės galimybę mėgautis aptartais žaidimais, iš kurių kiekvienas sužadins skirtingus žaidimų entuziastų interesus. Be minėtų variantų, sporto simuliacijų mėgėjai taip pat galės išbandyti „WRC 9: FIA World Rally Championship“, „Tour de France 2020“ ir „eFootball PES 2021 Season Update“, o ieškantys nuotykių neturėtų praleisti būsimo RPG epo „Kingdoms of Amalur Re-Reckoning“. Norėdami sužinoti apie šiuos žaidimus daugiau, nepamirškite užsukti į internetinę žaidimų parduotuvę „Eneba“ ir peržvelgti pasiūlymus!

Žiūrėti geriausius žaidimų pasiūlymus

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/