Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 25d. 13:35

Tragedija Brazilijos „Call of Duty“ bendruomenėje: vienas profesionalas nužudė kitą

Ingrid Oliveira Bueno da Silva
15min montažas / Ingrid Oliveira Bueno da Silva

Brazilijos „Call of Duty: Mobile“ sceną sukrėtė tragedija – San Paulo mieste nužudyta 19-metė profesionalė Ingrida Oliveira „Sol“ Bueno da Silva. Įtariamasis – kitas „COD:Mobile“ žaidimo profesionalas Guilherme Alvesas „Flashlight“ Costa.

Pranešama, kad pastarąjį teisėsauga jau sulaikė.

Brazilijos ESPN duomenimis, „Sol“ su „Flashlight“ susipažino internete ir sutiko susitikti pastarojo namuose Pirituboje, šiek tiek šiauriau San Paulo. Pranešama, kad būtent ten „Sol“ buvo mirtinai nužudyta peiliu.

Brazilijos esporto bendruomenė į tragišką naujieną sureagavo su giliu liūdesiu, o „Sol“ organizacija „Jaguares Esports“ reiškė užuojautą ir skatino kreipti daugiau dėmesio į diskriminaciją ir smurtą prieš moteris.

Pasak Brazilijos žiniasklaidos, dėl merginos nužudymo „Flashlight“ visiškai nesigailėjo.

„Mano sąžinė ir galva visiškai švari“, – šalies teisėsaugai pareiškė „COD:Mobile“ profesionalas.

Nusikaltimas buvo išaiškintas, kai „Flashlight“ pasidalijo „Sol“ kūno nuotraukomis „WhatsApp“ grupėse. Tai pastebėję „Gamers Elite“ organizacijos nariai iš karto pranešė teisėsaugos institucijoms ir paprašė savo narių nesidalinti vaizdais iš nusikaltimo vietos.

Žinomas elektroninio sporto žurnalistas Rodas „Slasher“ Breslau „Twitter“ įraše paskelbė, jog „Flashlight“ merginos kūno nuotraukas nusiuntė ir Searos Federalinio universiteto profesorei Lolai Aronavich su prierašu „pagirtinas poelgis“ ir pasižadėjimu, jog tokių išpuolių bus ir daugiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/