Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 1d. 12:47

Trys geriausi klaviatūrų pasirinkimai žaidimams: nuo pigiausių iki „premium“

„Corsair K70“
„Corsair K70“
Kompiuterinių žaidimų pasaulyje klaviatūra – vienas pagrindinių žaidėjų palydovų. Ji turi ne tik puikiai atsakyti į komandas, bet ir pasirūpinti tokiomis problemomis kaip riešų nuovargis. Suskirstę klaviatūras į tris kategorijas – pigias, vidutinės kainos ir „premium“ –, pažvelkime į optimaliausius kiekvienos pasirinkimus.

„Razer Cynonsa Lite“

„Razer Cynonsa Lite“
„Razer Cynonsa Lite“

Jeigu net pusiau membraninės klaviatūros netenkina ir reikia pilnos membraninės klaviatūros žaidimamas, „Razer Cynonsa Lite“ yra puikus pasirinkimas.

„Cynonsa“ klaviatūros tarp žaidėjų yra giriamos dėl savo patogumo ir malonių mygtukų, be to, nekainuojanti nė 40 eurų, ši „Lite“ klaviatūra yra viena prieinamiausių prekyboje. Nors jai gali trūkti kelių esportui reikalingų privalumų, pavyzdžiui, vietos riešo poilsiui, „Cynonsa“ pasižymi puikiu apšvietimu, kurį galima užprogramuoti, kad šviestų tam tikri mygtukai ar zonos.

„Cynonsa Lite“ yra solidi, greitai priprantama, gražiai atrodanti membraninė klaviatūra, nenusileidžianti ir brangesnėms oponentėms.

„HyperX Alloy Origins“

„HyperX Alloy Origins“
„HyperX Alloy Origins“

Klaviatūrai, kuri galėtų būti apšviesta beveik 16,9 milijono spalvų, „HyperX Alloy Origins“ atrodo gana paprastai, tačiau pasižymi eile savybių, kurių žaidėjai tikėtųsi iš kokybiškos žaidimų klaviatūros. Nors jai gal ir trūksta makro veiksmų paletės (veiksmai, kuriuos klaviatūra atlieka be išorinės pagalbos), jos ribotumą atperka protinga kaina, kokybė ir ilgaamžis dizainas.

„HyperX Alloy Origins“ neturi atramos riešui, tačiau tai vis tiek yra nepaprastai patogi klaviatūra, kurią nesunkiai galima programuoti ir kuri puikiai tiks žaidimui tamsoje.

Jeigu nesate MMO žaidėjas, „HyperX Alloy Origins“ gali tapti puikiu kitų žanrų žaidimų pagalbininku.

„Corsair K70“

„Corsair K70“
„Corsair K70“

Jeigu esate pasiruošę investuoti į klaviatūrą ir išsirinkti vieną geriausių rinkoje, rasti kažką geriau už „Corsair K70“ bus labai sunku. Tik prieš tai įspėjame: tai yra labai didelė klaviatūra, tad prieš nusprendžiant pirkti K70 patartumėmė atlaisvinti stalą.

Savo savybėmis K70 nenusileidžia niekam. Puiki kontrolė, USB laidas, atrama riešui, RGB apšvietimas ir lengvas programavimas.

Testo metu „Esporto namų“ žurnalistas Lukas Langvinis pažymėjo puikų mygtukų atsaką į komandas, itin patogų jų išdėstymą bet kokiam rankos dydžiui, išlenktą dizainą, leidžiantį patogiai ilsėtis pirštams.

Nors ir taip jau turėjo tapti akivaizdu, vis tiek dar kartą paminėsime, jog K70 ties kiekvienu punktu uždeda varnelę, be to, siūo eilę papildomų patogumų, dėl kurių yra laikoma viena geriausių klaviatūrų pasiūloje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas