Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 26d. 12:55

Žiurkėmis EA vadinęs, darbuotojams grasinęs ir kibernetines atakas inicijavęs „FIFA 20“ žaidėjas nušalintas nuo visų kompanijos žaidimų

Kurtas Fenechas
Kurtas Fenechas

2019-ųjų lapkritį profesionalus FIFA žaidėjas ir transliuotojas Kurtas „Kurt0411“ Fenechas buvo nušalintas nuo visų žaidimo turnyrų. Tačiau pratęsęs savo rietenas su „Electronic Arts“, dabar žaidėjas sulaukė dar griežtesnės EA bausmės – jam uždrausti visi kompanijos leidžiami žaidimai ir paslaugos.

Oficialiame pranešime EA teigė, jog K.Fenechas yra „nušalinamas nuo visų mūsų žaidimų ir paslaugų“ dėl „pastovių nusižengimų“.

Jame taip pat rašoma, kad pirmosios bausmės 2019 metais „Kurt0411“ sulaukė dėl „grasinimų darbuotojams ir kitiems FIFA žaidėjmas“. Praėjus vos kelioms dienoms po nuosprendžio, buvo „nulaužtos“ EA personalo „Twitter“ paskyros, kuriose pasirodė žinutės, palaikančios K.Fennechą.

K.Fenechas savo „Youtube“ kanale ir „Twitter“ paskyroje, turinčioje 100 tūkst. sekėjų, nuolat kritikuoja EA, kompaniją kaltindamas dėl „tironijos“ ir kitokių „nesąmonių“. Neseniai žaidėjas pareiškė atvirą nuomonę, esą šiemet kompanija „padarė viską, kad patys pripažintų susimovę. Jie nužudė savo žaidimą ir savo esportą“.

Pastovia kritika socialiniuose tinkluose „Kurt0411“ toli gražu neapsiribojo. Prieš dešimtį dienų „Youtube“ platformoje pasirodė jo ir „KingAmenyah“ inicijuotas EA ir kai kuriuos FIFA žaidėjus užgauliojantis repo projektas „Mažos žiurkės“.

VIDEO: Kurt0411 - LITTLE RATS (EA Diss Track) Official Music Video *PARODY, THIS ISNT KURT*

Į EA nuosprendį nušalinti jį nuo visų žaidimų K.Fenechas atsakė tirada „Twitter“ paskyroje, kurioje žaidėjas kompaniją kaltino sąmokslu.

„Niekad nesakiau to, ko neturėčiau, – rašė „Kurt0411“. – Šis sąmokslas slypi kur kas giliau nei visi galvoja. Jie tiesiog nenorėjo, jog aš dalyvaučiau renginiuose, nes bijojo, kad aš juos laimėsiu.“

„Tačiau, patikėkite, mes juos įveiksime. Jie turi pinigų, bet mes turime skaičius. Velniop juos ir visus kitus, esančius jų pusėje.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:03
22:58
25:27

Esports namai

URBAN˙/