Eurolyga
Eurolyga
Naujienos
Galerijos
Video
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatai
Reguliarus sezonas
Reguliarus sezonas
2023.10.05 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Vilerbano ASVEL
2023.10.05 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
96
96
81
81
Belgrado „Partizan“
2023.10.05 21:30
„Barcelona“
91
91
74
74
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.10.05 21:30
Miuncheno „Bayern“
80
80
68
68
Berlyno ALBA
2023.10.05 21:30
Bolonijos „Virtus“
79
79
82
82
Kauno „Žalgiris“
2023.10.06 20:45
Stambulo „Fenerbahče“
85
85
82
82
Milano „Olimpia“
2023.10.06 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
78
78
88
88
Pirėjo „Olympiakos“
2023.10.06 21:30
Vitorijos „Baskonia“
77
77
79
79
Madrido „Real“
2023.10.06 21:30
„Valencia“
70
70
65
65
„Monaco“
2023.10.12 20:30
Stambulo „Anadolu Efes“
80
80
103
103
Madrido „Real“
2023.10.12 21:00
Berlyno ALBA
86
86
91
91
Vitorijos „Baskonia“
2023.10.12 21:00
Vilerbano ASVEL
62
62
88
88
Belgrado „Partizan“
2023.10.12 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
78
78
71
71
Miuncheno „Bayern“
2023.10.13 20:00
„Monaco“
59
59
83
83
Bolonijos „Virtus“
2023.10.13 20:00
Kauno „Žalgiris“
79
79
74
74
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.10.13 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
68
68
77
77
„Barcelona“
2023.10.13 21:30
„Valencia“
77
77
74
74
Stambulo „Fenerbahče“
2023.10.17 19:30
Belgrado „Partizan“
83
83
92
92
„Barcelona“
2023.10.17 20:15
Stambulo „Fenerbahče“
83
83
69
69
Atėnų „Panathinaikos“
2023.10.17 20:30
Stambulo „Anadolu Efes“
89
89
84
84
Vilerbano ASVEL
2023.10.17 21:30
Vitorijos „Baskonia“
68
68
76
76
Miuncheno „Bayern“
2023.10.17 21:45
Milano „Olimpia“
65
65
53
53
Pirėjo „Olympiakos“
2023.10.17 21:45
Madrido „Real“
93
93
79
79
Kauno „Žalgiris“
2023.10.18 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
76
76
82
82
„Monaco“
2023.10.18 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
66
66
75
75
„Valencia“
2023.10.18 21:30
Bolonijos „Virtus“
87
87
76
76
Berlyno ALBA
2023.10.19 20:45
Stambulo „Fenerbahče“
101
101
86
86
Vilerbano ASVEL
2023.10.19 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
98
98
94
94
Belgrado „Partizan“
2023.10.19 21:30
Vitorijos „Baskonia“
82
82
99
99
Kauno „Žalgiris“
2023.10.19 21:45
Madrido „Real“
88
88
71
71
Milano „Olimpia“
2023.10.20 20:00
„Monaco“
86
86
75
75
Berlyno ALBA
2023.10.20 20:30
Stambulo „Anadolu Efes“
77
77
73
73
„Valencia“
2023.10.20 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
81
81
86
86
Tel Avivo „Maccabi“
2023.10.20 21:30
Bolonijos „Virtus“
85
85
79
79
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.10.20 21:30
„Barcelona“
98
98
59
59
Miuncheno „Bayern“
2023.10.26 19:30
Belgrado „Partizan“
88
88
86
86
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.10.26 21:00
Berlyno ALBA
85
85
82
82
Milano „Olimpia“
2023.10.26 21:45
Madrido „Real“
-
-
-
-
„Barcelona“
2023.10.26 22:00
„Monaco“
-
-
-
-
Tel Avivo „Maccabi“
2023.10.26 22:00
Pirėjo „Olympiakos“
75
75
57
57
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.10.27 20:00
Kauno „Žalgiris“
72
72
87
87
„Valencia“
2023.10.27 21:00
Vilerbano ASVEL
84
84
87
87
Bolonijos „Virtus“
2023.10.27 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
95
95
81
81
Vitorijos „Baskonia“
2023.10.27 21:30
Miuncheno „Bayern“
67
67
76
76
Stambulo „Fenerbahče“
2023.10.31 21:30
Milano „Olimpia“
90
90
98
98
Tel Avivo „Maccabi“
2023.11.02 19:30
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Miuncheno „Bayern“
2023.11.02 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
79
79
77
77
Pirėjo „Olympiakos“
2023.11.02 20:00
Kauno „Žalgiris“
88
88
91
91
Vilerbano ASVEL
2023.11.02 21:30
Milano „Olimpia“
66
66
72
72
„Monaco“
2023.11.02 21:30
„Valencia“
79
79
71
71
Berlyno ALBA
2023.11.03 21:30
„Barcelona“
80
80
72
72
Atėnų „Panathinaikos“
2023.11.03 21:30
Vitorijos „Baskonia“
84
84
83
83
Belgrado „Partizan“
2023.11.03 21:30
Bolonijos „Virtus“
93
93
81
81
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.11.09 19:15
Pirėjo „Olympiakos“
74
74
75
75
Vitorijos „Baskonia“
2023.11.09 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
86
86
82
82
Kauno „Žalgiris“
2023.11.09 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
93
93
90
90
Miuncheno „Bayern“
2023.11.09 21:30
Milano „Olimpia“
83
83
52
52
„Valencia“
2023.11.09 21:30
Belgrado „Partizan“
85
85
84
84
Stambulo „Fenerbahče“
2023.11.09 21:45
Madrido „Real“
100
100
74
74
Bolonijos „Virtus“
2023.11.10 21:00
Berlyno ALBA
85
85
99
99
Atėnų „Panathinaikos“
2023.11.10 21:30
„Barcelona“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.11.10 22:00
„Monaco“
80
80
70
70
Vilerbano ASVEL
2023.11.14 20:00
„Monaco“
82
82
89
89
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.11.14 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
74
74
79
79
Pirėjo „Olympiakos“
2023.11.14 21:30
Bolonijos „Virtus“
86
86
79
79
Milano „Olimpia“
2023.11.14 21:30
„Valencia“
73
73
76
76
Madrido „Real“
2023.11.14 21:45
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Stambulo „Fenerbahče“
2023.11.15 21:00
Berlyno ALBA
68
68
73
73
Vilerbano ASVEL
2023.11.15 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
73
73
71
71
Kauno „Žalgiris“
2023.11.15 21:30
Vitorijos „Baskonia“
94
94
71
71
„Barcelona“
2023.11.15 21:30
Miuncheno „Bayern“
94
94
85
85
Belgrado „Partizan“
2023.11.16 21:05
Stambulo „Fenerbahče“
78
78
73
73
Tel Avivo „Maccabi“
2023.11.16 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.11.16 21:30
Milano „Olimpia“
92
92
76
76
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.11.16 21:45
Madrido „Real“
91
91
75
75
„Monaco“
2023.11.17 20:00
Kauno „Žalgiris“
74
74
73
73
Miuncheno „Bayern“
2023.11.17 21:00
Vilerbano ASVEL
81
81
88
88
Vitorijos „Baskonia“
2023.11.17 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
90
90
76
76
Bolonijos „Virtus“
2023.11.17 21:30
„Barcelona“
74
74
70
70
„Valencia“
2023.11.17 21:45
Belgrado „Partizan“
0
0
0
0
Berlyno ALBA
2023.11.23 21:00
Vilerbano ASVEL
100
100
101
101
Miuncheno „Bayern“
2023.11.23 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
90
90
92
92
„Barcelona“
2023.11.23 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
90
90
73
73
„Valencia“
2023.11.23 21:30
Bolonijos „Virtus“
87
87
79
79
Stambulo „Fenerbahče“
2023.11.23 21:45
Madrido „Real“
99
99
75
75
Berlyno ALBA
2023.11.24 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
100
100
94
94
Belgrado „Partizan“
2023.11.24 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
89
89
72
72
Kauno „Žalgiris“
2023.11.24 21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Milano „Olimpia“
2023.11.24 21:30
Vitorijos „Baskonia“
75
75
77
77
„Monaco“
2023.11.28 21:15
Tel Avivo „Maccabi“
70
70
99
99
Madrido „Real“
2023.11.30 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
100
100
99
99
Madrido „Real“
2023.11.30 20:00
„Monaco“
85
85
77
77
Pirėjo „Olympiakos“
2023.11.30 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
102
102
81
81
Berlyno ALBA
2023.11.30 21:30
Miuncheno „Bayern“
90
90
76
76
Bolonijos „Virtus“
2023.11.30 21:30
Milano „Olimpia“
70
70
83
83
Kauno „Žalgiris“
2023.11.30 21:45
Belgrado „Partizan“
92
92
87
87
Atėnų „Panathinaikos“
2023.12.01 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.12.01 21:30
„Barcelona“
101
101
92
92
Vilerbano ASVEL
2023.12.01 21:30
„Valencia“
84
84
98
98
Vitorijos „Baskonia“
2023.12.05 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
71
71
68
68
Atėnų „Panathinaikos“
2023.12.05 21:00
Berlyno ALBA
64
64
62
62
Kauno „Žalgiris“
2023.12.05 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
71
71
77
77
Madrido „Real“
2023.12.05 21:30
Miuncheno „Bayern“
76
76
76
76
Milano „Olimpia“
2023.12.05 21:30
Belgrado „Partizan“
89
89
85
85
„Monaco“
2023.12.06 21:15
Vilerbano ASVEL
91
91
94
94
Tel Avivo „Maccabi“
2023.12.06 21:30
„Valencia“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.12.06 21:30
Vitorijos „Baskonia“
80
80
79
79
Stambulo „Fenerbahče“
2023.12.06 21:30
Bolonijos „Virtus“
80
80
75
75
„Barcelona“
2023.12.07 21:00
Berlyno ALBA
89
89
97
97
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.12.07 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
78
78
90
90
Madrido „Real“
2023.12.07 21:30
Belgrado „Partizan“
82
82
69
69
Milano „Olimpia“
2023.12.08 20:00
Kauno „Žalgiris“
79
79
83
83
„Monaco“
2023.12.08 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
77
77
69
69
Miuncheno „Bayern“
2023.12.08 21:30
Vitorijos „Baskonia“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.12.08 21:30
„Barcelona“
89
89
81
81
Stambulo „Fenerbahče“
2023.12.08 21:30
Bolonijos „Virtus“
100
100
90
90
Tel Avivo „Maccabi“
2023.12.08 22:00
Vilerbano ASVEL
55
55
78
78
„Valencia“
2023.12.14 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
86
86
95
95
Tel Avivo „Maccabi“
2023.12.14 20:00
Kauno „Žalgiris“
85
85
93
93
Belgrado „Partizan“
2023.12.14 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
95
95
86
86
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.12.14 21:30
Vitorijos „Baskonia“
81
81
91
91
Bolonijos „Virtus“
2023.12.14 21:45
Madrido „Real“
88
88
73
73
Miuncheno „Bayern“
2023.12.14 22:00
Vilerbano ASVEL
81
81
89
89
Atėnų „Panathinaikos“
2023.12.15 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
86
86
74
74
„Monaco“
2023.12.15 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Berlyno ALBA
2023.12.15 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
56
56
63
63
„Valencia“
2023.12.15 21:30
„Barcelona“
86
86
90
90
Milano „Olimpia“
2023.12.19 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Madrido „Real“
2023.12.19 21:00
Berlyno ALBA
74
74
70
70
„Barcelona“
2023.12.19 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
89
89
81
81
Vitorijos „Baskonia“
2023.12.19 21:30
Bolonijos „Virtus“
69
69
67
67
Pirėjo „Olympiakos“
2023.12.19 22:00
„Valencia“
-
-
-
-
Belgrado „Partizan“
2023.12.20 19:30
Stambulo „Fenerbahče“
80
80
78
78
Kauno „Žalgiris“
2023.12.20 20:00
„Monaco“
90
90
91
91
Atėnų „Panathinaikos“
2023.12.20 21:30
Miuncheno „Bayern“
86
86
71
71
Stambulo „Anadolu Efes“
2023.12.20 21:30
Milano „Olimpia“
84
84
61
61
Vilerbano ASVEL
2023.12.21 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.12.21 21:30
„Valencia“
79
79
71
71
Bolonijos „Virtus“
2023.12.21 21:45
Madrido „Real“
91
91
75
75
Belgrado „Partizan“
2023.12.22 19:15
Stambulo „Anadolu Efes“
80
80
87
87
Vitorijos „Baskonia“
2023.12.22 20:00
Kauno „Žalgiris“
80
80
85
85
„Barcelona“
2023.12.22 20:45
Vilerbano ASVEL
73
73
85
85
Pirėjo „Olympiakos“
2023.12.22 21:15
Berlyno ALBA
82
82
91
91
Stambulo „Fenerbahče“
2023.12.22 21:30
Miuncheno „Bayern“
80
80
91
91
„Monaco“
2023.12.22 21:45
Milano „Olimpia“
68
68
76
76
Atėnų „Panathinaikos“
2023.12.28 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
84
84
89
89
Stambulo „Fenerbahče“
2023.12.28 19:30
Belgrado „Partizan“
75
75
77
77
Bolonijos „Virtus“
2023.12.28 20:00
Kauno „Žalgiris“
70
70
78
78
Tel Avivo „Maccabi“
2023.12.28 21:00
Vilerbano ASVEL
76
76
77
77
Madrido „Real“
2023.12.28 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
2023.12.28 21:30
Miuncheno „Bayern“
85
85
84
84
„Valencia“
2023.12.28 21:30
Milano „Olimpia“
76
76
67
67
Vitorijos „Baskonia“
2023.12.29 21:00
Berlyno ALBA
67
67
94
94
Pirėjo „Olympiakos“
2023.12.29 22:00
„Monaco“
91
91
71
71
„Barcelona“
01.02 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
01.02 20:00
Kauno „Žalgiris“
77
77
71
71
Berlyno ALBA
01.02 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
93
93
83
83
„Monaco“
01.02 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
0
0
0
0
Milano „Olimpia“
01.02 21:45
Belgrado „Partizan“
90
90
77
77
Vilerbano ASVEL
01.03 21:30
Vitorijos „Baskonia“
75
75
73
73
Atėnų „Panathinaikos“
01.03 21:30
„Barcelona“
83
83
78
78
Madrido „Real“
01.03 21:30
„Valencia“
93
93
88
88
Stambulo „Anadolu Efes“
01.03 21:30
Bolonijos „Virtus“
85
85
83
83
Miuncheno „Bayern“
01.04 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Belgrado „Partizan“
01.04 21:00
Vilerbano ASVEL
93
93
79
79
Kauno „Žalgiris“
01.04 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
74
74
109
109
Stambulo „Fenerbahče“
01.04 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
75
75
73
73
„Monaco“
01.05 21:00
Berlyno ALBA
68
68
83
83
Bolonijos „Virtus“
01.05 21:30
„Barcelona“
89
89
85
85
Vitorijos „Baskonia“
01.05 21:30
Milano „Olimpia“
76
76
62
62
Miuncheno „Bayern“
01.05 21:30
„Valencia“
81
81
82
82
Atėnų „Panathinaikos“
01.05 21:45
Madrido „Real“
-
-
-
-
Stambulo „Anadolu Efes“
01.09 19:30
Stambulo „Fenerbahče“
91
91
76
76
Belgrado „Partizan“
01.09 20:00
„Monaco“
93
93
83
83
Vitorijos „Baskonia“
01.09 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
83
83
76
76
Stambulo „Anadolu Efes“
01.09 21:30
Vilerbano ASVEL
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
01.09 21:30
Miuncheno „Bayern“
71
71
92
92
Madrido „Real“
01.09 21:30
Milano „Olimpia“
82
82
76
76
Berlyno ALBA
01.09 21:30
„Valencia“
79
79
84
84
Kauno „Žalgiris“
01.10 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
95
95
78
78
Bolonijos „Virtus“
01.10 21:30
„Barcelona“
86
86
78
78
Pirėjo „Olympiakos“
01.11 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
98
98
91
91
Miuncheno „Bayern“
01.11 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
88
88
63
63
„Monaco“
01.11 21:30
Milano „Olimpia“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
01.11 21:45
Madrido „Real“
-
-
-
-
„Valencia“
01.12 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
99
99
75
75
Bolonijos „Virtus“
01.12 21:30
„Barcelona“
91
91
73
73
Kauno „Žalgiris“
01.12 21:30
Vitorijos „Baskonia“
80
80
69
69
Pirėjo „Olympiakos“
01.12 21:30
Belgrado „Partizan“
88
88
79
79
Tel Avivo „Maccabi“
01.12 22:00
Vilerbano ASVEL
63
63
88
88
Berlyno ALBA
01.18 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
98
98
74
74
„Barcelona“
01.18 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Vitorijos „Baskonia“
01.18 21:00
Berlyno ALBA
65
65
82
82
Miuncheno „Bayern“
01.18 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
89
89
72
72
Tel Avivo „Maccabi“
01.18 21:30
Bolonijos „Virtus“
73
73
63
63
Vilerbano ASVEL
01.19 20:00
„Monaco“
98
98
76
76
Madrido „Real“
01.19 20:00
Kauno „Žalgiris“
98
98
75
75
Stambulo „Fenerbahče“
01.19 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
84
84
71
71
Belgrado „Partizan“
01.19 21:30
„Valencia“
84
84
72
72
Milano „Olimpia“
01.25 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
88
88
75
75
Bolonijos „Virtus“
01.25 21:00
Berlyno ALBA
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
01.25 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
90
90
75
75
Atėnų „Panathinaikos“
01.25 21:30
Miuncheno „Bayern“
64
64
76
76
Vilerbano ASVEL
01.25 21:45
Madrido „Real“
90
90
85
85
Pirėjo „Olympiakos“
01.26 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
78
78
80
80
„Monaco“
01.26 21:30
Vitorijos „Baskonia“
9
9
14
14
„Valencia“
01.26 21:30
Milano „Olimpia“
74
74
70
70
„Barcelona“
01.26 21:30
Belgrado „Partizan“
81
81
72
72
Kauno „Žalgiris“
01.30 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
„Valencia“
01.30 21:00
Vilerbano ASVEL
73
73
83
83
Stambulo „Fenerbahče“
01.30 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
101
101
87
87
Berlyno ALBA
01.30 21:30
Miuncheno „Bayern“
112
112
109
109
Vitorijos „Baskonia“
01.30 21:30
Madrido „Real“
106
106
101
101
Tel Avivo „Maccabi“
01.31 20:00
„Monaco“
85
85
70
70
Belgrado „Partizan“
01.31 20:00
Kauno „Žalgiris“
96
96
70
70
Stambulo „Anadolu Efes“
01.31 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
79
79
62
62
Milano „Olimpia“
01.31 21:30
„Barcelona“
84
84
57
57
Bolonijos „Virtus“
02.01 21:00
Berlyno ALBA
66
66
81
81
„Valencia“
02.01 21:30
Vitorijos „Baskonia“
92
92
82
82
Tel Avivo „Maccabi“
02.01 21:30
Miuncheno „Bayern“
72
72
76
76
Pirėjo „Olympiakos“
02.01 21:45
Madrido „Real“
86
86
79
79
Vilerbano ASVEL
02.02 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
79
79
73
73
Milano „Olimpia“
02.02 20:00
Kauno „Žalgiris“
80
80
68
68
Atėnų „Panathinaikos“
02.02 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
„Barcelona“
02.02 21:30
„Monaco“
76
76
69
69
Stambulo „Fenerbahče“
02.02 21:30
Bolonijos „Virtus“
88
88
84
84
Belgrado „Partizan“
02.08 21:30
„Valencia“
64
64
79
79
Pirėjo „Olympiakos“
02.08 21:30
Milano „Olimpia“
81
81
76
76
Madrido „Real“
02.08 21:30
Belgrado „Partizan“
78
78
79
79
Miuncheno „Bayern“
02.08 21:30
Vitorijos „Baskonia“
94
94
80
80
Vilerbano ASVEL
02.09 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
91
91
93
93
Kauno „Žalgiris“
02.09 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
74
74
63
63
Stambulo „Fenerbahče“
02.09 21:30
„Barcelona“
93
93
77
77
Berlyno ALBA
02.09 21:30
Bolonijos „Virtus“
78
78
81
81
„Monaco“
02.29 21:00
Berlyno ALBA
71
71
106
106
Tel Avivo „Maccabi“
02.29 21:30
Belgrado „Partizan“
100
100
90
90
Stambulo „Anadolu Efes“
02.29 21:30
Bolonijos „Virtus“
87
87
74
74
„Valencia“
02.29 21:45
Madrido „Real“
86
86
97
97
Atėnų „Panathinaikos“
03.01 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
111
111
96
96
Vitorijos „Baskonia“
03.01 20:00
Kauno „Žalgiris“
76
76
95
95
Pirėjo „Olympiakos“
03.01 21:00
Vilerbano ASVEL
80
80
77
77
Milano „Olimpia“
03.01 21:30
„Barcelona“
67
67
77
77
„Monaco“
03.01 21:30
Miuncheno „Bayern“
74
74
66
66
Belgrado „Crvena zvezda“
03.07 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
109
109
86
86
Miuncheno „Bayern“
03.07 20:00
„Monaco“
98
98
80
80
Belgrado „Crvena zvezda“
03.07 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
83
83
76
76
Kauno „Žalgiris“
03.07 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
-
-
-
-
Bolonijos „Virtus“
03.07 21:30
„Valencia“
78
78
88
88
„Barcelona“
03.07 21:45
Madrido „Real“
79
79
89
89
Stambulo „Fenerbahče“
03.08 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
85
85
67
67
Vilerbano ASVEL
03.08 21:30
Vitorijos „Baskonia“
88
88
71
71
Berlyno ALBA
03.08 21:30
Milano „Olimpia“
27
27
31
31
Belgrado „Partizan“
03.14 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
118
118
88
88
„Valencia“
03.14 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
80
80
84
84
Tel Avivo „Maccabi“
03.14 21:00
Berlyno ALBA
82
82
90
90
„Monaco“
03.14 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
71
71
65
65
Atėnų „Panathinaikos“
03.14 21:30
„Barcelona“
94
94
76
76
Belgrado „Partizan“
03.14 21:30
Vitorijos „Baskonia“
88
88
73
73
Milano „Olimpia“
03.15 21:00
Vilerbano ASVEL
84
84
80
80
Stambulo „Anadolu Efes“
03.15 21:30
Miuncheno „Bayern“
64
64
58
58
Kauno „Žalgiris“
03.15 21:30
Bolonijos „Virtus“
74
74
89
89
Madrido „Real“
03.19 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
-
-
-
-
Pirėjo „Olympiakos“
03.19 20:00
Kauno „Žalgiris“
-
-
-
-
Bolonijos „Virtus“
03.19 21:00
Berlyno ALBA
-
-
-
-
Madrido „Real“
03.19 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
-
-
-
-
Vilerbano ASVEL
03.19 21:30
Belgrado „Partizan“
-
-
-
-
Vitorijos „Baskonia“
03.20 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
-
-
-
-
„Barcelona“
03.20 20:00
„Monaco“
-
-
-
-
Milano „Olimpia“
03.20 21:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Atėnų „Panathinaikos“
03.20 21:30
„Valencia“
-
-
-
-
Miuncheno „Bayern“
03.21 19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
-
-
-
-
Berlyno ALBA
03.21 20:00
Kauno „Žalgiris“
-
-
-
-
Vitorijos „Baskonia“
03.21 21:15
Pirėjo „Olympiakos“
-
-
-
-
Vilerbano ASVEL
03.21 21:30
Belgrado „Partizan“
-
-
-
-
Madrido „Real“
03.22 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Bolonijos „Virtus“
03.22 20:00
„Monaco“
-
-
-
-
„Valencia“
03.22 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
-
-
-
-
„Barcelona“
03.22 21:30
Miuncheno „Bayern“
-
-
-
-
Tel Avivo „Maccabi“
03.22 21:30
Milano „Olimpia“
-
-
-
-
Stambulo „Fenerbahče“
03.28 20:00
Kauno „Žalgiris“
-
-
-
-
Milano „Olimpia“
03.28 21:30
Belgrado „Partizan“
-
-
-
-
Pirėjo „Olympiakos“
03.28 21:30
„Valencia“
-
-
-
-
Tel Avivo „Maccabi“
03.28 21:30
Miuncheno „Bayern“
-
-
-
-
„Barcelona“
03.28 21:30
Vitorijos „Baskonia“
-
-
-
-
Stambulo „Anadolu Efes“
03.28 22:00
Vilerbano ASVEL
-
-
-
-
„Monaco“
03.29 19:45
Stambulo „Fenerbahče“
-
-
-
-
Berlyno ALBA
03.29 21:30
Bolonijos „Virtus“
-
-
-
-
Atėnų „Panathinaikos“
03.29 21:30
Madrido „Real“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
04.04 20:00
Belgrado „Crvena zvezda“
-
-
-
-
Pirėjo „Olympiakos“
04.04 20:00
„Monaco“
-
-
-
-
Kauno „Žalgiris“
04.04 21:30
Berlyno ALBA
-
-
-
-
Belgrado „Partizan“
04.04 21:30
„Barcelona“
-
-
-
-
Tel Avivo „Maccabi“
04.04 21:45
„Valencia“
-
-
-
-
Vilerbano ASVEL
04.05 20:45
Stambulo „Fenerbahče“
-
-
-
-
Stambulo „Anadolu Efes“
04.05 21:30
Miuncheno „Bayern“
-
-
-
-
Atėnų „Panathinaikos“
04.05 21:30
Milano „Olimpia“
-
-
-
-
Bolonijos „Virtus“
04.05 21:30
Madrido „Real“
-
-
-
-
Vitorijos „Baskonia“
04.11 20:00
„Monaco“
-
-
-
-
Miuncheno „Bayern“
04.11 20:00
Kauno „Žalgiris“
-
-
-
-
Madrido „Real“
04.11 20:30
Stambulo „Anadolu Efes“
-
-
-
-
Belgrado „Crvena zvezda“
04.11 21:05
Tel Avivo „Maccabi“
-
-
-
-
Milano „Olimpia“
04.11 21:15
Atėnų „Panathinaikos“
-
-
-
-
Berlyno ALBA