Publikuota: 2019 balandžio 20d. 00:03

Eurolyga: L.Lekavičiaus „Panathinaikos“ skęsta – „Real“ šventė antrą pergalę

Lukas Lekavičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Lukas Lekavičius

Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Ispanijoje Madrido „Real“ 78:63 (21:8, 14:18, 26:15, 17:22) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Madrido klubas rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 24:8. Iki didžiosios pertraukos „Panathinaikos“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki 9 taškų (26:35).

„Real“ pratęsė dominavimą trečiajame kėlinyje ir prieš ketvirtąjį jau pirmavo 61:41.

Madrido klubas puikiai uždengė „Panathinaikos“ lyderį Nicką Calathesą, kuris pelnė tik vieną tašką.

Lukas Lekavičius Atėnų klubui per beveik 14 minučių pelnė 6 taškus (0/3 dvitašk., 1/1 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir padarė tris klaidas.

Šiose rungtynėse teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Pirmąsias serijos rungtynes 75:72 laimėjo Madrido „Real“.

Trečiadienį serija persikels į Atėnus, kur bus sužaistos trečiosios serijos rungtynės.

Eurolygos čempionų titulą ginantis „Real“ yra vienintelis klubas, ketvirtfinalio serijoje turintis pranašumą 2:0. Trijose kitose serijose po dvejų rungtynių rezultatas yra lygus 1:1.

„Real“: F.Campazzo 13, J.Tayloras 11, A.Randolphas ir G.Ayonas po 10.

„Panathinaikos“: D.Thomas 13, S.Kilpatrickas 10.