Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 19:09

Eurolyga mėgavosi Šaro grimasomis: pamatykite „Žalgirio“ trenerio emocijas

Šarūnas Jasikevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šarūnas Jasikevičius

Įspūdingoje atmosferoje pasiektą Kauno „Žalgirio“ pergalę papuošė ir ypatingos Šarūno Jasikevičiaus emocijos. Eurolyga mėgavosi žalgiriečių trenerio gestais pergalingame mūšyje su Pirėjo „Olympiakos“ 83:75.

Dar rungtynių metu Eurolygos paskyroje pasirodė šmaikštūs Š.Jasikevičiaus nurodymai žalgiriečiams prie atsarginių suolo.

Pretenzijų pirmoje mačo dalyje buvo žymiai daugiau, nes po dviejų kėlinių „Žalgiris“ atsiliko 40:48.

Tačiau po pertraukos vaizdas keitėsi. Šeimininkai laimėjo trečią ir ketvirtą kėlinius bendru rezultatu 43:27 bei pasiekė penktąją pergalę Eurolygoje.

Š.Jasikevičius pažymėjo svarbų tašką emocingu mostu žvelgdamas į savo trenerių štabą ir artimuosius.

„Žalgirio“ žaidėjus įkvėpė sirgaliai, Kaune sukūrę išskirtinę atmosferą. Į ją dėmesį atkreipė ir Eurolyga.

Tai buvo emocingiausios „Žalgirio“ namų rungtynės šį sezoną. Daugiau spalvingų emocijų galite pamatyti 15min fotografų Eriko Ovčarenko bei Mariaus Vizbaro fotogalerijose bei rungtynių santraukoje.