Publikuota: 2019 sausio 17d. 21:00

Eurolyga: tris kėlinius atsilikusi CSKA triumfavo po galingo finišo

Danielis Hackettas
„Scanpix“ nuotr. / Danielis Hackettas

Eurolygos 19-asis turas prasidėjo dramatiška Maskvos CSKA pergale namuose. Tris kėlinius atsilikusi Eurolygos grandė sužaidė galingą ketvirtąjį kėlinį ir 77:70 (13:20, 22:17, 17:20, 25:13) nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

Miuncheno klubas Maskvoje startavo spurtu 8:0. Tragiškai pataikiusi CSKA po pirmojo kėlinio atsiliko 13:20.

Antrajame kėlinyje CSKA žaidė daug solidžiau ir išlygino rezultatą 35:35. Prieš didžiąją pertrauką „Bayern“ turėjo minimalią persvarą 37:35.

Po atkaklaus trečiojo kėlinio „Bayern“ pirmavo 57:52.

Ketvirtajame kėlinyje Dimitris Itoudis užsidirbo techninę pražangą, bet iškart po to Sergio Rodriguezas pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė į priekį CSKA 61:60. Šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo lemiamą kėlinį 25:13.

CSKA vertėsi be Cory Higginso ir Andrejaus Voroncevičiaus.

Keturioliktą pergalę iškovojęs Maskvos klubas Eurolygoje užima trečią vietą. Miuncheno „Bayern“ su 9 pergalėmis yra septintas.

CSKA: W.Clyburnas 20, D.Hackettas 12, S.Rodriguezas 11.

„Bayern“: P.Koponenas ir N.Dedovičius po 12, L.Radoševičius, S.Jovičius ir D.Williamsas po 10.