2012 02 21

Europos taurė: „Benetton“ pralaimėjo Vokietijoje, Ramūno Butauto auklėtiniai svarbią pergalę išplėšė po pratęsimo

Nesėkmę Europos taurės turnyre patyrė ir galimybe užsitikrinti vietą „Top-8“ turnyre nepasinaudojo Trevizo „Benetton“ (3/2) klubas, kuris svečiuose 74:83 (16:26, 18:15, 22:6, 18:36) nusileido Berlyno „Alba“ (1/4) ekipai.
Sani Bečirovičius
Sani Bečirovičius / „Scanpix“ nuotr.

Po šių rungtynių trys L grupės komandos turi po 3 pergales ir 2 pralaimėjimus, tačiau Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai paskutiniame ture vis tiek reikės pergalės svečiuose prieš „Benetton“ klubą.

„Alba“: Deshaunas Woodas 22 (9 rez. perd.) , Kyle'as Weaveris 13, Torinas Francis ir Bryce'as Tayloras po 12, Marko Simonovičius 10.

„Benetton“: Sani Bečirovičius surinko 17, Marcusas Goree ir Jeffas Viggiano po 13, Vladas Moldoveanu 11, Benjaminas Ortneris 11.

VEF pasiekė pergalę Čekijoje

Svarbią pergalę Europos taurės turnyre pasiekė Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF (3 ir 2) ekipa, kuri išvykoje 84:80 (23:25, 13:14, 19:9, 13:20, 16:12) palaužė Nymburko ČEZ (2 ir 3) krepšininkus.

Donatas Zavackas per 41 minutę pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

22 minutes ant parketo praleidęs Antanas Kavaliauskas įmetė 8 taškus (4/5 dvitaškiai), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles.

VEF: Dairis Bertanis 21, Sandis Valteris 16, Gatis Jahovicas 13, Curtisas Millage'as 12.

ČEZ: Petras Benda 22, Tre Simmonsas 19, Mike'as Lenzly 13, Pavelas Pumpra 11.