2016 10 26

Europos taurė: Kšištofo Lavrinovičiaus dvigubas dublis „Lietkabelio“ neišgelbėjo

Trečiadienį Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurės turnyre patyrė pirmą pralaimėjimą. Panevėžio klubas namuose po atkaklios kovos 72:75 (18:16, 23:23, 17:16, 14:20) nusileido „Nižnij Novgorod“ krepšininkams.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Įtemptose rungtynėse Panevėžio klubui atitrūkti pavyko tik trečiajame kėlinyje, bet prieš lemiamą ketvirtį „Nižnij Novgorod“ skirtumą sumažino iki keturių taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo Rusijos klubas, bet Kazio Maksvyčio auklėtiniai kovojo iki paskutinio. Likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus 72:72. Likus žaisti 11 sekundžių, klaidą padarė Mindaugas Lukauskis. „Nižnij Novgorod“ ekipai pergalę padovanojo Petro Gubanovo tritaškis.

Fantastišką pasirodymą surengė Kšištofas Lavrinovičius, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko net 29 naudingumo balus.

A grupėje „Lietkabelis“ turi dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.

„Lietkabelis“: K.Lavrinovičius 17, M.Lukauskis 13, Ž.Skučas 11.

„Nižnij Novgorod“: P.Gubanovas 20, D.Kane'as 17, I.Strebkovas 11.