2020 11 20 /21:01

Dar vienas juodas trečiasis kėlinys sudaužė „Lietkabelio“ viltis Bolonijoje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai penktadienio vakarą Europos taurės turnyre patyrė dar vieną nesėkmę. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 73:82 (17:21, 17:16, 11:28, 27:17) krito prieš grupės lyderę Bolonijos „Virtus“.

Įpusėjus dvikovai panevėžiečiai laikėsi ir atsiliko nuo turnyro favoritų tik trimis taškais, tačiau antrą rungtynių pusę, panašiai kaip ir Panevėžyje, „Virtus“ pradėjo stipria atkarpa 18:3 ir svečiams šansų nepaliko.

Po pertraukos panevėžiečiams akivaizdžiai pradėjo stigti jėgų, o dvikovoje Italijoje komandai teko verstis be dėl COVID-19 infekcijos Lietuvoje likusių Gyčio Masiulio ir Marino Maričiaus.

Italijos klubas kol kas galingai žygiuoja Europos taurės turnyre ir po septynių turų užtikrintai pirmauja C grupėje.

Bolonijos komanda kol kas laimėjo visus septynis mačus – vienintelė visame turnyre.

Tuo tarpu „Lietkabeliui“ Europos kampanija kol kas sekasi sunkokai. Panevėžiečiai per septynias dvikovas laimėjo vos kartą ir C grupėje užima penktąją vietą.

Į kitą etapą pateks keturios geriausios grupės komandos.

„Virtus“: Kyle‘as Weemsas 14 (2/5 tritaškiai), Giampaolo Ricchi (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Amedeo Tessitori po 11, Julianas Gamble‘as 9.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 27 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd., 5 kld., 30 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 11 (2/5 tritaškiai, 12 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius valinskas 8, Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) ir Marius Valinskas (2/2 tritaškiai) po 6.

Rungtynių eiga:

IV kėlinys. „Lietkabelis“ – „Virtus“ 73:82 (17:21, 17:16, 11:28, 27:17).

40 min. Rungtynės baigiasi. „Lietkabelis“ mačo pabaigoje stipriai atkuto, tačiau vis tiek lieka su viena pergale.

35 min. Kėlinio pabaigoje vadžias paleidžia jau „Virtus“. Panevėžiečiai sėkmingai užbaigia kelias iš eilės atakas ir mažina deficitą. Po Kyle'o Vinaleso tritaškio – 61:74.

31 min. Panevėžiečiai ramiai mojuoja balta vėliava. Akivaizdžiai jėgų pristigę Nenado Čanako vyrai be didesnių ambicijų užbaigia mačą. Varžovų pranašumas pernelyg didelis. 46:68.

III kėlinys. „Lietkabelis“ – „Virtus“ 46:65 (17:21, 17:16, 11:28).

29 min. Audrų aikštėje vis mažiau. Panašu, kad italai ramiai artėja link septintosios pergalės.

27 min. 3:18 – tokia atkarpa antrą rungtynių pusę pradėjo panevėžiečiai. „Virtus“, kaip ir pirmajame mače Panevėžyje, visus reikalus tvarkyti pradėjo po pertraukos. 37:55. Jėgų pradeda stigti.

24 min. Lietuvos komandos taškų sausrą tritaškiu nutraukė Vytenis Lipkevičius, tačiau jau po kelių sekundžių tokios pačios vertės metimą „Lietkabelis“ gavo ir į savo krepšį – 37:51.

22 min. Per 81 sek. „Virtus“ spurtuoja 6:0 ir vėl lėtai bėga į priekį.

II kėlinys. „Lietkabelis“ – „Virtus“ 34:37 (17:21, 17:16).

20 min. Kėlinį „Lietkabelis“ užbaigia spurtu 10:0 ir puikiu Pauliaus Valinsko tritaškiu skambant sirenai – 34:37.

19 min. Joshas Adamsas paleidžia tritaškį su pražanga. Italai pirmą kartą įgyja dviženklę persvarą. 24:37.

18 min. Kėlinio antroje pusėje „Virtus“ perima iniciatyvą ir dar kartą spurtuoja. Panašu, jog panevėžiečiams po truputį pradeda stigti jėgų. Laimei, „Virtus“ kol kas prastai meta iš toli – 4/12. 24:33.

15 min. „Lietkabelis“ laikosi – 21:27.

12 min. Sėkminga panevėžių kėlinio pradžia, po kurios „Lietkabelis“ pradėjo alsuoti italams į nugaras – 19:21.

I kėlinys. „Lietkabelis“ – „Virtus“ 17:21.

10 min. Nuostabiu perdavimu Gabrieliui Maldūnui blyksteli Kyle'as Vinalesas. 17:21.

8 min. Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai stabteli ir „Virtus“ pradeda iš lėto tolti. 11:18.

6 min. Ant parketo pirmą kartą žengia ryškiausia „Virtus“ žvaigždė Milošas Teodosičius. Serbas iš karto atlieka rezultatyvų perdavimą. „Lietkabelis“ pralaimi – 9:13.

6 min. Dar vienas Mariaus Valinsko tritaškis – 9:11.

4 min. Marius Valinskas pataiko iš toli. Panevėžiečiai taškus renka tik tolimais metimais, bet tai italų negąsdina – 6:9.

2 min. Paulius Poška maloniai nustebina mačo pradžioje. Jo tritaškis ir panevėžiečiai priekyje 3:2.