2020 03 03

Prieš mačą su žalgiriečiais „Zenit“ grasino CSKA, bet prapylė šeštą kartą iš eilės

Eurolygos antradienį vyko dviejų Rusijos klubų akistata, kurioje Maskvos CSKA (18-9) savo aikštėje 86:78 (23:21, 23:22, 20:15, 20:20) pranoko Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-20).
Rungtynių akimirka / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Piterio komandai tai buvo paskutinė repeticija prieš ketvirtadienį įvyksiantį mūšį namuose su Kauno „Žalgiriu“.

Pirmoje rungtynių pusėje „Zenit“ metė savo tituluotiems varžovams rimtą iššūkį, bet po didžiosios pertraukos tempo neatlaikė.

Trečiajame kėlinyje CSKA įgijo dviženklį pranašumą ir nors mačo pabaigoje „Zenit“ buvo priartėjęs iki keturių taškų, sensacija Rusijos sostinėje nepakvipo.

„Zenit“ Eurolygoje pralaimėjo jau šeštą mačą iš eilės.

CSKA lyderis Mike'as Jamesas pelnė 27 taškus, Johannesas Voigtmannas pridėjo 13, Darrunas Hilliardas – 11, Kyle’as Hinesas – 10.

„Zenit“ Austinas Hollinsas pelnė 28 taškus, pataikęs 4 tritaškius ir surinkęs 24 naudingumo balus.

13 taškų pridėjo Timas Abromaitis, po 8 – Coltonas Iversonas ir Dmitrijus Chvostovas.