2020 01 03

R.Kurtinaičio „Chimki“ prieš Eurolygos vicečempionus sulūžo po pertraukos

Rimas Kurtinaitis priverstas kelti baltą vėliavą Stambule. Lietuvio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (8-9) klubas pralaimėjimu baigė Eurolygos pirmąjį ratą, penktadienio vakarą svečiuose 82:101 (19:21, 24:26, 18:30, 21:24) nusileidęs turnyro vicečempionui Stambulo „Anadolu Efes“ (14-3).
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Tai buvo antrasis Rusijos klubo pralaimėjimas iš eilės.

Turkijoje „Chimki“ vertėsi be susirgusio ir į Stambulą neišskridusio Aleksejaus Švedo.

Du kėlinius „Chimki“ savo oponentams kibo labai rimtai į atlapus, tačiau po didžiosios pertraukos atleido vadžias ir buvo skaudžiai nubaustas.

Trečiajame kėlinyje „Anadolu Efes“ laimėjo atkarpą 25:8 ir tai leido šeimininkams įgyti triuškinantį pranašumą – 72:51.

„Anadolu Efes“ į priekį vėl tempė 20 taškų pelnęs Shane'as Larkinas. Tiek pat įmetė ir 10 kamuolių atkovojo Tiboras Pleissas.

Turkams tai buvo dešimtoji pergalė per vienuolika pastarųjų akistatų. Turnyro lentelėje jie pakilo į pirmąją vietą.

Maskvos srities klubas yra dešimtas.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas ir Tiboras Pleissas (10 atk. kam.) po 20, Chrisas Singletonas 13, Krunoslavas Simonas 12, Vasilije Micičius 11.

„Chimki“: Jeremy Evansas 15 (9 atk. kam.), Chrisas Krameris 13 (6 rez. perd.), Anthony Gillas (8 atk. kam.) ir Jonas Jerebko po 12.