Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 15d. 15:27

Širdį spaudžiančios akimirkos: trumpas, bet šiltas Manto Kalniečio pasimatymas su vaikais

Trumpas, bet šiltas Manto Kalniečio pasimatymas su vaikais
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Trumpas, bet šiltas Manto Kalniečio pasimatymas su vaikais

Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis trečiadienį pasiekė dvigubą pergalę. Krasnodaro „Lokomotiv“ lietuviai ne tik svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės prieš Panevėžio „Lietkabelį“, bet ir galėjo po ilgos pertraukos bent trumpam pasimatyti su artimaisiais.

Dar vasaros pabaigoje į Krasnodarą išvykę lietuviai artimųjų neregėjo du mėnesius, o per tą laiką spėjo išgyventi ir dramatišką laikotarpį, kai abu užsikrėtė ir kamuojami nelengvų simptomų persirgo COVID-19.

Dėl sugriežtintų taisyklių, M.Kalnietis ir M.Kuzminskas privalo gyventi po vieną, o artimieji negali net atvažiuoti jų aplankyti.

Visgi palankiai susiklostę Europos taurės burtai pasiuntė „Lokomotiv“ į vieną grupę su „Lietkabeliu“, o tai reiškė ir garantuotą išvyką į Lietuvą.

Tuo M.Kalnietis ir M.Kuzminskas pasinaudojo. Fotografas Rokas Lukoševičius įamžino akimirkas, kai Lietuvos rinktinės kapitonas susitiko su senokai nematytais vaikais.

Kol M.Kalnietis glėbesčiavosi su atžalomis, už keliolikos metrų artimuosius išvydęs nušvito ir M.Kuzminskas, kėlęs ant rankų savo sūnėną, brolio Sauliaus sūnų. Šis stebėjo Mindaugo žaidimą įsitaisęs „Cido“ arenos tribūnose.

„Instagram“ nuotr./Saulius Kuzminskas stebėjo brolio žaidimą gyvai
„Instagram“ nuotr./Saulius Kuzminskas stebėjo brolio žaidimą gyvai

Įdomu tai, jog progos apsilankyti Panevėžyje ir sutikti senus pažįstamus nepraleido ir „Denver Nuggets“ klube dirbantis Martynas Pocius. Po rungtynių jis trumpai šnektelėjo su M.Kuzminsku.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Mindaugas Kuzminskas ir Martynas Pocius
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Mindaugas Kuzminskas ir Martynas Pocius

Kad ir kaip būtų gaila, susitikimas su artimaisiais ir bičiuliais buvo itin trumpas – iš karto po rungtynių „Lokomotiv“ su dviem lietuviais patraukė atgal į Krasnodarą.

O Lietuvos rinktinės krepšininkams Rusijoje teliks džiaugtis, kad turi bent jau vienas kitą.

„Taisyklės tokios, kad tavęs niekada niekas negali atvažiuoti aplankyti. Todėl dar labiau džiaugiuosi, kad komandoje yra Mantas, su kuriuo praleidžiame tikrai daug laiko“, – 15min žurnalistui Donatui Urbonui sakė M.Kuzminskas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/