Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 liepos 3d. 13:19

„urBONUSas“: R.Jarutis – atvirai apie „Ryto“ situaciją ir naujienas Vilniaus klube

Rolandas Jarutis „urBONUSe“ pristatė „Ryto“ klubo viziją
Roko Lukoševičiaus nuotr. / Rolandas Jarutis „urBONUSe“ pristatė „Ryto“ klubo viziją

Vilniaus „Rytas“ verčia naują lapą. Kvietimo į Eurolygą negavęs sostinės klubas atsivertė dokumentą su užrašu „planas B“ ir veržiasi diržus. Apie „Ryto“ klubo viziją krepšinio podkaste „urBONUSas“ pasakojo naujasis sostinės ekipos direktorius Rolandas Jarutis.

Kaip keisis „Ryto“ biudžetas?

Kokių permainų jau greitu metu sulauksime Vilniaus klubo organizacijoje?

Kaip „Rytas“ pasimokė iš Dominique'o Suttono situacijos?

Koks bus naujas „Ryto“ ekipos veidas visuomenės akyse?

Į visus šiuos klausimus R.Jarutis atsakė 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“:

„urBONUSas“ su R.Jaručiu apie: netikėtą karjeros posūkį į „Rytą“ (1:30); pirmuosius darbus Vilniuje (6:08); A.Marčiulionio išlaikymą ir „Partizan“ modelį Vilniuje (11:35); labai tikėtiną naują A.Gronskio karjeros posūkį (17:50); kaip „Rytas“ būtų atrodęs Eurolygoje (19:35); mažėsiantį „Ryto“ biudžetą (24:45); D.Adomaičio darbų vertinimą (27:10); kaip būtų sprendęs D.Suttono situaciją (34:20); požiūrį į „B tribūną“ (36:03); Ch.Kramerio ateitį klube (37:40); naują „Ryto“ politiką dėl legionierių (39:30); lietuvius, kurie liks „Ryte“ ir kurie gali palikti sostinę (41:37); D.Sirvydžio šansus išvažiuoti į NBA (47:40); hierarchiją „Ryto“ vadovybėje (49:50); J.Kazlausko galimybes tapti „Ryto“ prezidentu (51:05); R.Jaručio tapatybę krepšinyje (53:10).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

00:46
48:28
34:49

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/