Publikuota: 2019 lapkričio 22d. 23:22

20:0 spurtavęs „Panathinaikos“ pratęsė pergalių seriją Vokietijoje

Getty Images/ Euroleague nuotr. / Rungtynių akimirka

Antradienį pergalę iš Kauno išsivežęs Atėnų „Panathinaikos“ (5-5) Eurolygos dvigubą savaitę baigė pergalingai. Penktadienį Graikijos klubas svečiuose 87:75 (16:24, 20:11, 29:18, 22:22) pranoko Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkus.

Nors bavarai sėkmingiau pradėjo dvikovą, graikai labai greitai atsitiesė ir grįžo į lenktynes dėl pergalės.

Antrajame kėlinyje PAO perėmė iniciatyvą, o viską išsprendė iš karto po pertraukos, kai spurtavo 20:0.

Rungtynių pabaigoje „Bayern“ atrodė solidžiau, bet pergale šeimininkams nekvepėjo.

„Bayern“: Paulas Zipseris 23 (7 atk. kam.), Gregas Monroe 15 (8 atk. kam.), Mathiasas Lessortas ir Maodo Lo (5 atk. kam.) po 8.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 14, Tyrese‘as Rice‘as 13 (5 rez. perd.), Nickas Calathesas 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ioannis Papapetrou ir Konstantinos Mitoglou po 11, Jimmeras Fredette‘as 10.