2021 01 13

40 naudingumo balų surinkęs N.Nedovičius nukalė „Panathinaikos“ pergalę

Nemanja Nedovičius antrą kartą šį sezoną surinko 40 efektyvumo balų, o naujojo trenerio Odedo Kattasho atvykimo laukianti Atėnų „Panathinaikos“ (6-12) autsaiderių dvikovoje namuose 88:71 (25:21, 20:21, 25:18, 18:11) patiesė Vilerbano ASVEL (5-13) krepšininkus.
Nemanja Nedovičius
Nemanja Nedovičius / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo ketvirtoji ASVEL nesėkmė iš eilės, tuo metu „Panathinaikos“ iškovojo pirmąją pergalę po trijų pralaimėjimų serijos.

Po dviejų kėlinių „Panathinaikos“ turėjo 4 taškų persvarą, tačiau reikalus sutvarkė antroje mačo dalyje, kurioje į savo krepšį praleido vos 29 taškus.

Pergalingame mače buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Nemanja Nedovičius per 28 minutes atskaičiavo 33 taškus (6/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, blokavo metimą ir surinko 40 naudingumo balų.

Serbas jau ne pirmą kartą šį sezoną pasiekė 40 naudingumo balų ribą. Prieš tris savaites į Tel Avivo „Maccabi“ krepšį jis buvo įmetęs 39 taškus ir surinkęs 45 efektyvumo balų rodiklį.

Tai buvo paskutinis mačas, kuriame Graikijos čempionams vadovavo buvusio trenerio Georgios Vovoro asistentas Kostas Charalampidis. Jau netrukus „Panathinaikos“ vairą perims Jeruzalės „Hapoel“ paliekantis Odedas Kattashas.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 33 (40 naud. bal.), Georgios Papagiannis 18 (8 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou 11 (9 atk. kam.).

ASVEL: Norrisas Cole'as 15 (1/6 trit.), Davidas Lighty 13, Moustapha Fallas 10 (9 atk. kam.).